سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

ممنوع‌ التصویری سحر قریشی در ماه رمضان به پایان می‌رسد!


سایت ناگهان

پس از چند سال ممنوع‌ التصویری قرار است سحر قریشی دوباره به تلویزیون برگردد و ماه رمضان در سریال سیروس مقدم بازی کند.


به گزارش سایت ناگهان، این روزها خبرهایی از پایان ممنوع‌التصویری سحر قریشی در تلویزیون به گوش می‌رسد و خبرها حاکی از آن است که سیروس مقدم قصد دارد در سریال علی‌البدل یکی از نقش‌ها را به سحر قریشی واگذار کند.

 

سحر قريشى عکس


در روزهای گذشته با قطعی شدن ساخت سریال علی‌البدل، اسم سحر قریشی به‌عنوان یکی از بازیگران این مجموعه در فهرست بازیگران آمد.


انتخاب سحر قریشی توسط سیروس مقدم در شرایطی است که پیش‌ازاین هم این کارگردان قصد داشت تا در سریال بچه‌های نسبتاً بد از قریشی استفاده کند و حتی آن زمان هم‌اسم این بازیگر در فهرست بازیگران به ثبت رسید، ولی چند روز مانده به شروع تصویربرداری، این موضوع با ممانعت تلویزیون روبرو شد و درنهایت آیدا فقیه زاده را برای این نقش انتخاب شد.


این اتفاق برای حسین سهیلی زاده در سریال «پریا» نیز اتفاق افتاد او پیش‌تولید را با بازی قریشی تولید شروع کرد و تمام‌کارهایش را هم انجام داد اما این بار هم قریشی پشت در صداوسیما قرار گرفت و امکانی برای بازی پیدا نکرد.
حال در شرایطی مقدم دوباره به سراغ قریشی رفته است که به نظر می‌رسد تلویزیون پس از آشتی با فرزاد حسنی، رشیدپور، فاطمه معتمدآریا و … حالا تصمیم گرفته سحر قریشی را هم از لیست سیاه خودخارج کند.

 

داستان سریال علی‌البدل


آن‌گونه که بیان‌شده ‎قصه سریال در روستایی در اطراف همدان رفم می‌خورد که قصه طنز و متفاوتی خواهد داشت.


بر اساس گفته مقدم همان‌گونه که از اسم سریال کاملاً مشخص است داستان سریال در مورد افرادی است که حضور دارند اما حق رای ندارند • کسانی که در مجالس و شوراها اعضای علی‌البدل هستند و در جریان همه امور قرار دارند اما حق رای ندارند.

 

سحر قریشی

 

اسامی بازیگران و عوامل ساخت سریال علی‌البدل


به‌غیراز قریشی، مهدی هاشمی، مهدی فخیم زاده، گوهر خیراندیش، احمد مهرانفر، ناهید مسلمی، هادی کاظمی، محمود جعفری، حسین محب اهری، فروغ قجابگلی و محسن تنابنده هم ازجمله سایر بازیگران سریال علی‌البدل هستند که به فراخور قصه بازیگران جدیدی به داستان اضافه خواهند شد .


همچنین الهام غفوری (تهیه‌کننده)، سیروس مقدم (کارگردان)، محسن تنابنده (سرپرست نویسندگان)، خشایار الوند (نویسنده)، مجید اسکندری (طراح گریم)، امیر پرتوزاده (مدیر صدابرداری)، فرشاد گل‌سفیدی (مدیر تصویربرداری)، افسر نجات‌ایمانی (طراح صحنه و لباس) و حسن وارسته (مشاور) ازجمله عوامل ساخت سریال علی‌البدل هستند.


زمان پخش سریال علی‌البدل


شایان‌ذکر است که سریال علی‌البدل قرار است در ماه رمضان ۱۳۹۵ هر شب ساعت ۲۲ از شبکه اول پخش شود.

 

سایت ناگهان
سحر قریشیتلویزیونسیروس مقدمسریال علی‌البدلآیدا فقیه زادهحسین سهیلی زادهمحسن تنابندهخشایار الوندگوهر خیراندیشمهدی فخیم زادهمهدی هاشمی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند