سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

نگاهی به عکس‌های نوروزی هنرمندان


سایت ناگهان

با شروع سال 95 صفحه اینستاگرام هنرمندان نیز حال و هوای نوروزی به خود گرفت و آنها نیز عکس‌هایی از دیدوبازدید عید و یا سفرهای نوروزی خود منتشر کردند.

 
به گزارش سایت ناگهان، الناز شاکر دوست که این روزها بیشتر در خارج از کشور حضور دارد با انتشار عکس زیر نوشت : اين عكس، عيدى من به بهترين دوست هاى دنيا يعنى النــازياست، مرسى از اون همه پیام‌های تبريك پُر از عشــق تك تكشون رو خوندم ،دوستتون دارم.
 
 
الناز شاکردوست
 

 

 
نیوشا ضیغمی عکسی از سفر خود منتشر کرده و به هواداران خود گفت:" سلام و سال نو برای همه شما عزیزان پر از عشق و سلامتی باشه..کلی دوستون دارم.امیدوارم بهترین انفاقای زندگیتون تو سال جدید بیفته..
یا حق"

 

 
نیوشا ضیغمی
 
 
احسان خواجه امیری که چند روز پیش در برنامه سه ستاره به عنوان بهترین خواننده در سریال‌های تلویزونی انتخاب شد عکسی از برخورد اتفاقی خود و رئیس جمهور در جزیره کیش منتشر کرد و نوشت:برخورد اتفاقی من با رئیس جمهور محبوب کشورمون امروز و چند دقیقه گفتگو صمیمی ... 
 
البته من باید به احترام ایشون کلاهمو برمیداشتم چون خیلی اتفاقی و سریع بود من هول شدم ببخشید (خیلی انرژیشون مثبت و صمیمی بود)
 
 
احسان خواجه امیری و روحانی
 
 
مهراوه شریفی نیا نیز با انتشار این عکس زیبا نوشت "سال نو مبارك
بهترين و شادترين روزها رو براتون آرزو مى كنم."

 

مهراوه شریفی نیا

 

 

سحر قریشی نیز عکسی به همراه تعدادی از بازیگران سینما در سالن زیبایی شیمر منتشر کرد.

 

سحر قریشی

 

بهنوش طباطبایی نیز عکسی از خود و همسرش مهدی پاکدل منتشر کرد و گفت: "سالي پر از بركت و سلامتى و آرامش رو براتون آرزو داريم"

 

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

سایت ناگهان
نوروزالناز شاکر دوستنیوشا ضیغمیاحسان خواجه امیریمهراوه شریفی نیاسحر قریشیبهنوش طباطباییمهدی پاکدلبازیگرسینماخواننده

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند