سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

پایان سریال شهرزاد لو رفت/ شهرزاد با فرهاد ازدواج می‌کند! + نظرات سرمایه گذار


سایت ناگهان

ساقی زینتی، بازیگر نقش مل مل در سریال شهرزاد در گفت‌وگویی پایان فصل اول سریال شهرزاد را لو داد.


به گزارش سایت ناگهان،ساقی زینتی، بازیگر ساقی زینتی، بازیگر نقش مل مل در سریال شهرزاد در اقدامی غیر حرفه‌ای پایان سریال شهرزاد را لو داد و گفت: طبق اطلاعات من بزرگ آقا کشته و شیرین دختر او  راهی تیمارستان می‌شود به همین دلیل بچه به شهرزاد تعلق می‌گیرد و او با فرهاد دماوندی ازدواج می کند.

 

شهرزاد


وی در زمینه فصل دوم این سریال هم گفت:فصل دوم سریال شهرزاد در مرحله پیش تولید است و در اردیبهشت ماه ضبط می شود.


زینتی در رابطه با واکنش‌ها به حضورش در این سریال هم گفت: با کشته شدن مل مل در قسمت 22 توسط شیرین مردم برای من در کوچه و خیابان دلسوزی می کردند و به همین ترتیب مشخص می شد که آنها با این نقش ارتباط خوبی برقرار می کردند.


وی با اشاره به اینکه در ابتدا قرار بود نقش دایه بچه های بزرگ آقا را بازی کنم که نقش بسیار پر رنگی بود اما در ادامه فیلم نامه عوض شد و این نقش به من رسید ادامه داد: روزی هم که سر صحنه رفتم به حسن فتحی این موضوع را گفتم و او در پاسخ به من گفت با وجود اینکه نقش مل مل در "شهرزاد" نقش کوچکی است؛اما اگر خوب از آب دربیاید، دیده می‌شود که خدا رو شکر این اتفاق هم افتاد.

تکمیلی
مردم برای دیدن پایان «شهرزاد» صبر کنند

اما با وجود این مصاحبه سید هادی رضوی یکی از سرمایه‌گذاران مجموعه شهرزاد گفت: مخاطبان این سریال به حرف‌هایی که درباره پایان این سریال زده می‌شود، توجهی نکرده و تا پایان کار صبر کنند.


وی در این زمینه گفت: من فکر می‌کنم بهتر است مخاطبان تا پایان توزیع سریال صبر کنند و همراه با قصه پایان آن را ببینند.قطعا استاد فتحی و خانم ثمینی داستان را طوری نوشته‌اند که همچنان پر رمز و راز است و تا لحظه آخر مخاطب باید منتظر حوادث تازه‌ای باشد.


وی در پاسخ به این موضوع که بابرخی از مخاطبان «شهرزاد» معتقدند اگر در انتهای سریال شهرزاد با فرهاد ازدواج کند، این مجموعه هم شبیه به سریال‌های ترکیه‌ای می‌شود، عنوان داشت: به هیچ وجه این سریال شباهتی با سریال‌های ترکیه‌ای ندارد. این سریال‌ها ارکان خانواده را هدف گرفته‌اند و با طرح عشق‌های ضربدری کانون خانواده را بی‌ارزش و متلاشی می‌کنند، درحالی که سریال «شهرزاد» کاملا برمبنای تاکید بر خانواده پیش می‌رود.


وی تصریح کرد: مثلا در یک بخش از داستان حشمت دیالوگی می‌گوید با این مضمون که زن شوهردار حرمت دارد و ما توجه ویژه‌ای به خانواده داریم و عشق در این اثر مقدس است و مانند آثار ترکیه‌ای با هوس آلوده نشده است.

 

 

 

سایت ناگهان
سریال شهرزادشهرزادساقی زینتیترانه علیدوستیفرهاد دماوندی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند