سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

اجرای غافلگیر کننده فرزاد فرزین در کنسرت جدیدش!


سایت ناگهان

فرزاد فرزین، خوانننده موسیقی پاپ از غافلگیری بینندگان در کنسرت جدیدش که هشتم و نهم اردیبهشت ماه در تهران برگزار می‌شود خبر داد.


به گزارش سایت ناگهان، فرزاد فرزین خواننده پاپ که در حال آماده سازی خود و گروهش برای یک اجرای غافل‌‌گیرکننده است  با بیان اینکه برنامه کنسرت هشتم و نهم اردیبهشت تهران از لحاظ موسیقیایی کامل است عنوان کرد: به دلیل اینکه قرار است با یک ارکستر بزرگ و یک تیم موسیقیایی به سرپرستی مهران خلیلی و با بیست نوازنده آن را اجرا کنیم که همه سعی دارند به بهترین نحو موسیقی را برای اجرای کنسرت زنده آماده کنند.

 

فرزاد فرزین


وی در پاسخ به این سوال که چه غافلگیری و اتفاقاتی قرار است که در این کنسرت رخ دهد؟ گفت: سعی کرده‌ایم چندین سورپرایز و کار نمایشی و اتفاقات جالب داشته باشیم که خیلی نمی‌توانم در مورد آن توضیح دهم، اما این شوء معمولی است که در کنسرت‌های روز جهان خواننده‌ای مطرح به خصوص در قسمت پاپ از آن استفاده می‌کند، هر چند که امکانات ما با آنها بسیار متفاوت است، ولی برای اولین بار است که این اتفاق به کارگردانی «کیوان ملک مطیعی» و تیم گریمور که البته قرار بود در ابتدا با جلال معیریان کار شود ، خواهد افتاد. 


وی ادامه داد: به هر حال تیم بسیار حرفه‌ای و معروفی هستند و یزدان فتوحی و  خانم مهشید نوروزی به عنوان دو بازیگر، یک الی دو موزیک ما را نیز به صورت نمایشی اجرا می‌کنند و غافل‌گیری بزرگ دیگر این است که یکی دو نفر از افرادی که به طور حتم مردم دوستشان دارند قرار است که در این برنامه حضور داشته باشند.


فرزین در پاسخ به این سوال که چه برنامه‌ریزی‌‌هایی پشت این اجراهاست عنوان کرد: از سال 89، با کیوان ملک مطیعی تصمیم گرفتیم که یک پرفورمنس کامل‌‌تری را اجرا کنیم تا کنسرت پاپ از تب و تاب خود نیفتد و برای مخاطب تکرار به وجود نیاورد، در واقع ما داریم یک پرفورمنس تلفیقی از اتفاقات نمایشی و هیجان‌انگیز را به علاوه بحث اصلی که موسیقی است را اجرا می‌کنیم، به همین دلیل تصمیم گرفتیم که متفاوت ظاهر شویم که این تفاوت قیمت زیادی هم برایمان داشت و مخالفت هایی هم صورت گرفت، اما ما کار خارج از عرفی را انجام نمی‌دادیم و فقط سعی می‌کردیم که انرژی مردم در سالن تخلیه شود و فردای آن روز را با حال بهتری شروع کنند.


البته این خواننده پاپ در نظر دارد در شهرستان‌هایی که این امکانات را دارند کنسرت‌های خاص‌تری داشته باشد. و ی در این رابطه گفت: قصد داریم این اتفاق را از امسال آغاز کنیم که در رشت، ساری و گرگان هم این کار را انجام خواهیم داد و در تور داخل کشورمان نیز با آلبوم «شش» یک پرفورمنس عالی و کاملی را به نمایش بگذاریم.

 

سایت ناگهان
فرزاد فرزینکنسرتموسیقی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند