سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

خداحافظی تلخ محسن چاوشي در قسمت بيست و سوم شهرزاد


سایت ناگهان

 قطعه خداحافظي تلخ محسن چاوشي براي سريال «شهرزاد» همزمان با قسمت بيست و سوم این سريال در روز دوشنبه شانزدهم فروردين ماه منتشر می‌شود.

به گزارش سایت ناگهان، هفتمين قطعه محسن چاوشي براي سريال «شهرزاد» خداحافظي تلخ نام دارد که به عنوان کار پایانی این خواننده در فصل اول سریال شهرزاد در قسمت بیست و دوم پخش خواهد شد.
از جمله عوامل قطعه "خداحافظي تلخ" می‌توان به شاعر؛ فاضل نظرى، آهنگ و تنظيم؛ محسن چاوشى، گيتار الكتريك؛ عادل روحنواز، ويلون؛ احسان نى زن ، ميكس و مسترينگ ؛محسن چاوشى اشاره کرد.
همچنین در قسمت بيست و سوم سريال شهرزاد از كليپ اختصاصي سريال براي قطعه "خداحافظي تلخ"، باز هم به تدوين مسعود رفيع زاده رسما رونمايي می‌شود.

 

خداحافظي تلخ محسن چاوشي


شایان ذکر است که پیش از این محسن چاوشی درباره ادامه همکاری با این پروژه در فصل دوم گفت: فعلا فکر می‌کنم تصمیم گرفتن درباره این موضوع کمی زود است و به فکر بیشترو صحبت‌های بیشتری نیاز دارد. باید دید چه پیش می‌آید.

 چاوشی با اشاره به اینکه خیلی خوب است که وقتی آدم‌ها در یک پروژه با هم کار می کنند دوستی‌ها و روابط انسانی‌شان در پایان کار همان طور باشد که در شروع کار بوده افزود: خوش‌بختانه این جو در سریال شهرزاد وجود دارد و همین امروز هم که با شما صحبت می‌کنم از تصمیمی که برای همکاری با محمد امامی و سریال «شهرزاد» گرفتم بسیار خوشحالم.

 

خداحافظي تلخ محسن چاوشي


خداحافظي تلخ عنوان  هفتمین و آخرين قطعه چاوشي براي سريال شهرزاد است و چاوشي پيش از این قطعات ديگري همچون«ماه پيشوني» ، «همخواب»، «به رسم يادگار»، «كجايي» و «شهرزاد» را براي سريال «شهرزاد» خوانده است.

 

سایت ناگهان
سریال شهرزادشهرزادمحسن چاوشیموسیقی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند