سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

دورهمی مهران مدیری کپی از آب درآمد!


سایت ناگهان

این روزها برنامه دورهمی از شبکه نسیم پخش می‌شود، برنامه‌ای که پس از چند قسمت از آن مشخص شد کپی کامل یک برنامه هندی است!

به گزارش سایت ناگهان، دورهمی عنوان برنامه‌ای است که همزمان با نوروز 95 پخش آن از شبکه نسیم آغاز شده است، برنامه‌ای که اجرای آن را مهران مدیری بر عهده دارد و هر قسمت ٠ نفر از مخاطبان که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می کنند، به تماشای بازی بازیگران می نشینند.

 

مهران مدیری و کپی پرنامه دورهمی


 این مجموعه که روز های جمعه و شنبه از شبکه نسیم پخش می شود ساختاری کاملا متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون دارد و در واقع مجموعه به مانند تئاتری شبیه است که در هر قسمت مخاطبان بسیاری را به عنوان تماشاگر دعوت می کند.

با این وجود پس از پخش چند قسمت از این برنامه مشخص شد که آن کپی کاملی از یک برنامه پربیینده کشور هندوستان به نام Comedy night with kapil است که مدتهاست به زبان هندی پخش می شود و یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی و جنگ‌های طنز شبانه است .

 

دورهمی

 

کپی برنامه دورهمی


دورهمی به جز مواردی که از لحاظ دینی و اخلاقی به ویژگی ها و فرهنگی ما همخوانی ندارد در سایر موارد کاملا با کپی برداری از آن برنامه ساخته شده است و حتی این کپی برداری در شکل دکور ،نحوه نشستن مهران مدیری  نیز رعایت شده است و به نوعی متن فارسی در قالب یک برنامه  هندی اجرا شده است.

 

کپی برنامه دورهمی


شایان ذکر است که در برنامه دورهمی بازیگرانی همچون مهران مدیری، سیامک انصاری، شقایق دهقان، الیکا عبدالرزاقی، محمد نادری، مهران رنج بر و امیرمهدی ژوله به ایفای نقش می پردازند و به جز بازیگران ثابت، در هر قسمت یک بازیگر مهمان نیز حضور دارد که با حضور در مقابل دوربین همراه با سایر بازیگران وارد فضای شیرین و کمدی قصه خواهد شد.
 

 

سایت ناگهان
دورهمیمهران مدیریسیامک انصاریشقایق دهقانالیکا عبدالرزاقیمحمد نادریمهران رنج برامیرمهدی ژولهشبکه نسیمبازیگرتلویزیون

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند