سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

امین حیایی چگونه وارد دنیای خوانندگی شد؟


سایت ناگهان

این روزها  ورود بازیگران به دیگر عرصه‌های هنری همچون خوانندگی موضوع عجیبی نیست و هر از گاهی شاهد انتشار آلبوم های موسیقی بازیگران هستم. از میان بازیگران امین حیایی نیز در این زمینه دستی بر آتش دارد و تا کنون کارهایی از او در این زمینه دیده‌ایم.


به گزارش سایت ناگهان امین حیایی شب گذشته در بخش‌هایی از برنامه تلویزونی ساعت 25 که با پرداختن به موضوع ورود بازیگران به عرصه موسیقی و خوانندگی برگزار شد نحوه ورودش به عرصه موسیقی را بیان کرد.


وی با بیان اینکه من در حقیقت مجبور شدم به عالم موسیقی و خوانندگی پا بگذارم و دست خودم نبودم گفت: در یک فیلمی بازی می کردم به اسم «بوی بهشت» و نقش یک خواننده ای را داشتم که باید می خواندم.
همان جا با دکتر چراغعلی که آهنگساز کار بودند تمریناتی را شروع کردیم و روی قطعاتی که ایشان آماده کرده بودند کار می کردیم و من در استودیو تمرین می کردم و سعی داشتم که بتوانم خوب بخوانم.
 پس از اینکه آن کار تمام شد به پیشنهاد پدرام مرندی استارت یک آلبومی را زدیم به اسم آلبوم «کویر» و گروه باران را تشکیل دادیم.

 

امین حیایی


حیایی با بیان اینکه  وقتی دیدم کار جدی ست یک دوره سولفژ رفتم و کلاس های آن را گذراندم و سعی کردم رو صدایم جدی تر کار کنم و به صورت حرفه ای بتوانم این کار را انجام دهم افزود: ولی سال ها طول کشید و حتی آلبومی هم که به اسم «کویر» بیرون آمد می دانستم نقطه ضعف هایی داشتم و خودم حس می کردم نسبت به بقیه خیلی ضعیف تر بودم.


وی با اشاره به اینکه همان ها باعث شد باز روی بخش خواندن تلاش کنم تا بتوانم به یک تبحری دست پیدا کنم که حداقل یک اجرای خوبی داشته باشم عنوان کرد: بعد از آن آلبوم دیگر قطعه ای را اضافه نکردم و تنها سعی داشتم بر روی صدایم کار و تمرین کنم، تا اینکه باز یک آلبوم موسیقایی را شروع کردم و شعرهای آن را خودم آماده کردم و موسیقی های آن را هم با برادر خانمم آرش خوش خلق آماده کردیم تا به صورت آلبوم روانه بازار موسیقی شود اما طی مشورت هایی که با دوستان داشتم تصمیم گرفتیم کار را به صورت نمایش ترکیبی که از فرم و کلیپ و موسیقی ایجاد می شد اجرا کنیم که «قحطی نور» نام گرفت و کلا در قالب نمایش ارائه شد و به صورت آلبوم موسیقایی بیرون نیامد.


در ادامه دو تک ترک هم کار کردم که یکی از آن ها را شب سال تحویل در شبکه دو اجرا کردم دیگری هم کاری بود که با پدرام نصیری صحبت کردیم تا باهم در قالب آلبوم جمع آوری کنیم ولی مشکلاتی برای ایشان پیش آمد که نتوانست همکاری کند و همان یک قطعه از ما بیرون آمد و اتفاق دیگری رخ نداد ولی باز در حال جمع آوری قطعات هستم تا بتوانم به صورت یک آلبوم آن ها را منتشر کنم.
مستند نریشن بازیگران خواننده پخش شد و بحث «ورود بازیگران به عرصه موسیقی و خوانندگی» ادامه پیدا کرد.


حیایی همچنین به جوانانی که علاقه‌مند هستند بازیگر یا خواننده شوند و به شهرت برسند گفت: صبر لازم را داشته باشند و مشورت کنند با متخصصان آن رشته که می خواهند واردش شوند چون مطمئنا ان ها می توانند راهنمایی شان کرده و کامل شان کنند تا در نقطه اوج لغزش نداشته باشند و ماندگار بمانند و ما هم به آن ها افتخار کنیم.

 

سایت ناگهان
امین حیاییبازیگرخواننده

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند