سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

مهراب قاسم‌خانی به دلیل ممنوع الکاری از دورهمی کنار گذاشته شد


سایت ناگهان

پس از آنکه مهراب قاسم‌خانی به دلیل ممنوع الکاری به طور رسمی از برنامه دورهمی کنار گذاشته شد ، خبرهایی به گوش می‌رسد که ادامه این مجموعه تلویزونی را در حاله‌ای از ابهام قرار داده است.


به گزارش سایت ناگهان، روز گذشته محراب قاسم‌خانی که پیش از این از او به عنوان کارگردان برنامه «دورهمی» نام برده می‌شد در مصاحبه‌ای با اشاره به دلیل حضورش در برنامه این هفته گفت:‌ از هفته گذشته به من اعلام کردند که دیگر نباید در لوکیشن برنامه «دورهمی» حضور پیدا کنم و به عبارتی ممنوع الورود به لوکیشن شدم. تا الان هم برای رفع این ممنوعیت پیگیری‌های فراوانی کردم که لااقل دلیلش را متوجه شوم، اما متاسفانه دوستان در سازمان صدا و سیما هیچ دلیلی برایم نیاورده‌اند و تنها به گفتن این جمله بسنده کردند که ممنوع الکاری.


قاسم خانی با اشاره به اینکه من و برادرم پیمان مدت ۳ سال است اجازه فعالیت در تلویزیون نداریم و متاسفانه دوستان در سازمان صدا و سیما هیچ دلیلی برایم نیاورده‌اند و فقط گفتند ممنوع الکاری افزود: حتی از سه سال پیش من را در صدا و سیما ممنوع کردند و در این مدت نیز دو متن برای سریال نوشتم که یکی از آنها «تلفن» نام داشت و قرار بود تا مسعود ردایی و سعید آقاخانی آن را بسازند،اما به دلایلی این اتفاق نیفتاد و بعد از آن نیز چند قسمت از متن سریالی دیگر را در حال نگارش داشتم که به یکباره همه چیز منتفی شد.

 

محراب قاسم‌خانی دورهمی


وی با بیان اینکه دورهمی برنامه‌ای بود که ایده اولیه‌اش با من بود و حضور در آن را بسیار دوست داشتم ادامه داد:اما زمانی که چندین بار می‌گویند نباید قدم در لوکیشن برنامه بگذاری دیگر به غرور آدم برمی‌خورد.

این سخنان قاسم‌خانی در شرایطی است که این روزها شایعه تعطیلی دورهمی به دلیل بی پولی صدا و سیما به گوش می‌رسد و باید منتظر نشست و دید که آیا همانگونه که در ابتدا وعده داده شده بود این برنامه در 50 یا 150 قسمت پخش می‌شود و یا اینکه زودتر شاهد به پایان رسیدن آن خواهیم بود.

سایت ناگهان
محراب قاسم‌خانیدورهمیمهران‌ مدیریتلویزیون

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند