سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

پای امیرمهدی ژوله به تئاتر باز شد!


سایت ناگهان

امیرمهدی ژوله ، نویسنده قدیمی مجله چلچراغ که در سال‌های گذشته نام او را در کنار پیمان قاسم خانی به واسطه نویسندگی سریال های طنز می‌دیدیم، پس از حضور در استندآپ کمدی خندوانه و بازی در مجموعه دورهمی حالا سر از بازی در تئاتر در آورد.


به گزارش سایت ناگهـان،عرصه تئاتر در سالهای اخیر فرصتی برای عرض اندام چهره های مختلف سینمایی شده است و اغلب بازیگران سینما برای آن که بگویند کم از بازیگران تئاتر هر از گاهی صحنه تئاتر را تجربه کرده اند که آخرین نمونه آن حضور امیرمهدی ژوله در این عرصه است.  

 

امیرمهدی ژوله


امیرمهدی ژوله اغلب موفقیت های کاری اش در همکاری با پیمان قاسم خانی رقم خورده و به طور مستقل نتوانسته نویسنده ای موفق نشان دهد بعد از اعتماد به نفسی که با حضور در مسابقه استندآپ کمدین “خندوانه” پیدا کرد به عنوان بازیگر به مجموعه “دورهمی” پیوست و ایفای نقش ژوله در “دورهمی” چنان که باید مورد توجه قرار نگرفت و در نهایت و با جدایی مهراب قاسم خانی او نیز از ادامه حضور در این برنامه کناره گیری کرد.


حالا اما ژوله به عنوان بازیگر در تئاتری با عنوان "دوباره اون آهنگ رو بزن سَم" ایفای نقش خواهد کرد. "دوباره اون آهنگ رو بزن سَم" نام نمایشی است به نویسندگی وودی آلن و کارگردانی داود بنی اردلان که برای اولین بار در ایران از ٢٢ تیرماه در تالار حافظ به روی صحنه می رود.


به جز ژوله، الناز حبیبی بازیگری که تنها نقش قابل تأملش در سریال “دردسرهای عظیم” برزو نیک نژاد بوده هم در این نمایش ایفای نقش خواهد کرد.
پژمان جمشیدی، اندریا نوشاد و بهاره رهنما دیگر بازیگران "دوباره اون آهنگ رو بزن سَم" هستند.

 

امیرمهدی ژوله


این نمایش درباره ی آلن منتقد سینما ست که به همفری بوگارت بازیگر شناخته شده ی سینما علاقه مند است به شکلی که در طول این نمایش افکار آلن را با صدای هم فری بوگارت می شنویم.

سایت ناگهان
امیرمهدی ژولهتائترپیمان قاسم خانیخندوانهدورهمیالناز حبیبی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند