سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

کپی لباهنگ از برنامه امریکایی Lip sync battle + عکس


سایت ناگهان

هر ساله تهیه کنندگان و نویسندگان فعال صدا و سیما،  برنامه های شاد و سرگرم کننده ای را برای تعطیلات نوروز تدارک می بینند که تازگی و تنوع موضوع این برنامه ها در تعطیلات نوروزی، قابل رقابت است، اما برخی از  این برنامه ها حاصل کپی غیرحرفه ای از برنامه های موفق و محبوب در حال پخش از شبکه های خارج از ایران می باشد.

 

به گزارش از سایت ناگهان، برنامه ی "لباهنگ" که در فصل سوم خندوانه شاهد پخش آن هستیم، به طور کامل از برنامه ی آمریکایی "lip sync battle" کپی شده است. برنامه "لیپ سینک بتل” که از آپریل سال 2015 از شبکه ی "اسپایک" آمریکا در حال پخش است، ایده ی اصلی مجری، بازیگر و کارگردان کمدی محبوب آمریکایی به نام "جیمی فالون" بوده است.

 

در این برنامه، در هر قسمت، از دو بازیگر دعوت می شود تا آهنگ انتخاب شده را همخوانی کنند. البته تنها تفاوت برنامه فوق با لباهنگ در این است که نتیجه رای گیری در همان برنامه و با تشویق تماشاگران حاضر برنامه مشخص می شود. 

 

لازم به ذکر است که  لباهنگ، یک بخش تازه از دعوت مهمان در برنامه خندوانه است که بازیگران تظاهر به خوانندگی می کنند که همانند برنامه "دور همی" کپی از آب در آمد!

 


برنامه لیپ سینک بتل

لیپ سینک بتل


میلاد کی مرام در لباهنگ خندوانه
میلاد کی مرام در لباهنگ خندوانه

 

آرشا اقدسی بدلکار سینما، در برنامه لباهنگ خندوانه
آرشا اقدسی بدلکار سینما، در برنامه لباهنگ خندوانه

 

سایت ناگهان
خندوانهلباهنگرامبد جوانبازیگرشبکه نسیمتلویزیونمیلاد کی مرامجیمی فالونلیپ سینک بتلنوروز

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند