سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

مجوز شش کنسرت و ۲۱ آلبوم موسیقی صادر شد


سایت ناگهان

مجوزبرگزاری شش کنسرت و ۲۱ آلبوم صوتی طی هفته گذشته صادر شد.


به گزارش سایت ناگهــان، از جمله مجوزهایی که برای اجرای صحنه‌ای( کنسرت) صادر شده می‌توان به مجوز اجرای صحنه‌ای برای گروه موسیقی «وزیری» به سرپرستی کیوان ساکت و خوانندگی وحید تاج اشاره کرد.


این کنسرت به مناسبت تکریم استاد احمد حلت در تاریخ ۳۱ خرداد ماه در یک نوبت (ساعت ۲۱) در تالار وحدت برگزار خواهد شد. در ادامه این مراسم گروه ماکان اشگواری به سرپرستی امیر صارمی و خوانندگی ماکان اشگواری به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

 

کنسرت


گروه وزیری در این شب قطعاتی چون «خاک وطن»، «چارداش»، «مارش ترک»، «باران»، «یک خانه پر زمستان» و … را اجرا خواهند کرد و گروه ماکان اشگواری قطعات «فرشته‌ها»، «کنارم باش»، «نهنگ»، «گنجشک من پر زد و رفت» و… اجرا خواهند کرد.


از دیگر مجوزها می‌توان به مجوز اجرای صحنه‌ای برای گروه «سه عود» به آهنگسازی و نوازندگی شهرام غلامی در محل سالن اصلی فرهنگ‌سرای نیاوران صادر شده است.


این کنسرت سازی در روزهای ۲۸ و ۲۹ تیرماه هرشب یک نوبت در ساعت ۲۱ با بداهه‌نوازی عود آغاز می‌شود و در ادامه به اجرای قطعات «طلوع»، «دریا»، «پاییز»، «فراق»، «مجنون»، «لالایی» می‌پردازد و درپایان با بداهه نوازی خاتمه می‌یابد.

همچنین مجوزی برای گروه «شمس» به سرپرستی کیخسرو پورناظری در روزهای ۳۰ و ۳۱ تیرماه در تالار وحدت صادر شده است.


در این کنسرت قطعاتی همچون «مطرب مهتاب رو»، «راز»، «افسانه تنبور»، «خانه سودا» و… در ساعت ۲۱ اجرا خواهد شد. بخشی از این کنسرت شامل بداهه‌نوازی و سه‌نوازی کیخسرو، تهمورس و سهراب پورناظری است.


واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز اجرای موسیقی اصیل ایرانی را برای گروه «برافشان» صادر کرده است. اجرای این گروه به سرپرستی هامان خلیلی و خوانندگی غلامرضا رضایی در روزهای اول و دوم مرداد ماه در یک نوبت (ساعت ۲۱ تا ۲۳) در سالن اصلی فرهنگ‌سرای نیاوران برگزار خواهد شد. در این اجرا قطعات سازی و آوازی در آواز اصفهان و دستگاه چهارگاه اجرا خواهد شد.


به‌علاوه مجوز ۶ اجرا برای تریوی شهرداد روحانی در سالن اصلی فرهنگ‌سرای نیاوران صادر شده است. این اجراها در ۱۲، ۱۳و ۱۴ مرداد ماه در ساعت‌های ۱۸ تا ۲۰ و ۲۱ تا ۲۳ مردادماه برگزار می‌شود.


گروه آهنگ اشتیاق به سرپرستی و خوانندگی علیرضا قربانی گروهی است که طی شب‌های اخیر به اجرا موسیقی پرداخته و در ۱۹،۱۸و ۲۰ تیرماه نیز در تالار وحدت قطعات «پرده نشین»، «جام تهی»، «دوستت دارم»، «شب چراغ»، «ارغوان»، «دخت پری وار» و… اجرا خواهد کرد.

 

همچنین مجوز ۲۱ آلبوم صوتی طی هفته گذشته صادر شده است، که شامل ۴ آلبوم کلاسیک ایرانی،۷ آلبوم پاپ، ۱ آلبوم محلی، ۶ آلبوم تلفیقی، ۲ آلبوم کلاسیک غربی و ۱ موسیقی فیلم است.

 

از این میان، می‌توان به آلبوم بی‌کلام «دیورتیمنتو» به آهنگسازی احمد پژمان، آلبوم «مسافر» به آهنگسازی محمدرضا احمدیان و گویندگی زنده یاد خسرو شکیبایی، آلبوم «تکنوازی تنبور» با آهنگسازی و اجرای حیدر کاکی، آلبوم «عاشقم من» در دستگاه همایون به آهنگسازی حبیب سماعی، سماع حضور، جواد بدیع زاده، محمد باقر زینالی، رکن‌الدین مختاری و با خوانندگی محسن کرامتی، همچنین آلبوم از «از دیروز تا امروز» به آهنگسازی امین هنرمند شامل موسیقی متن فیلم‌های «آشپزباشی»، «حسن»، «فرار بزرگ»، «عباس»، «رقص قاصدک ها» و آلبوم «با من قدم بزن» با خوانندگی رضا صادقی و بابک مافی با آهنگسازی محسن خانی، حمید فریزند، انوشیروان تقوی و… اشاره کرد.


همچنین مجوز ۲ آلبوم تصویری نیز طی همین روزها با نام های «کنسرت گروه سرشار» به سرپرستی و خوانندگی محمد ذاکر حسین و «گروه موسیقی نو» به آهنگسازی مسعود شناسا صادر شده است.
 

سایت ناگهان
کنسرتآلبوم موسیقیموسیقی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند