سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

جدیدترین برنامه برگزاری کنسرت‌ در گروه های مختلف اعلام شد


سایت ناگهان

پس از برگزاری  کنسرت‌های نوروزی، با پایان تعطیلات شاهد رونق کنسرت‌ها در روزهای پایانی فروردین و اردیبهشت هستیم.

به گزارش سایت ناگهان، علاقه‌مندان موسیقی محلی ایران خیلی منتظر نمی‌مانند و در 25 و 26 فروردین‌ماه فرهنگسرای نیاوران میزبان گروه موسیقی «داتام» است. کنسرتی که قرار است در سه بخش موسیقی فارسی، لری و کردی اجرا شود. ساعت اجرا هر شب ساعت 21 است و بهای بلیت اجرا نیز 50 هزار تومان اعلام شده است.

کنسرت گروه موسیقی «آفاق شرق» ساعت 21 روز 31 فروردین‌ماه در سالن فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌کند و علاقه‌مندان به موسیقی ایرانی برای حضور در این اجرا باید بلیت 35 هزار تومانی بخرند.

اما کنسرت محلی گیلانی گروه«گیل اوخان» اول اردیبهشت‌ماه ساعت 21 در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود. از عضای این گروه می‌توان به کیانوش علیپور خوانند‌ه‌ و پروانه امینی، نیلگون نوبخت، مریم کوچکی‌زاد و نیلوفر نصرتی هم‌خوانان اشاره کرد.  بهای بلیت این کنسرت نیز 50 هزار تومان اعلام شده است.

 

کنسرت سنتیالبته در اول  اردیبهشت تالار وحدت نیز میزبان ارکستر سمفونیک الیانس از کشور فرانسه است که قرار است به رهبری پژمان معمارزاده اجرایی را روی صحنه ببرد. گیوم ونسال تک‌نواز پیانوی این اجراست که ساعت 21 برگزار می‌شود و قیمت بلیت‌هایش 45 تا 150 هزار تومان است.

همچنین محمد علیزاده نیز اول و دوم اردیبهشت‌ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه خواهد رفت که هنوز جزییات بیشتری درباره‌ این اجرا اعلام نشده است.

رسیتال پیانو فریدون ناصحی نیز ششم اردیبهشت‌ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.شایان ذکر است که رسیتال یک اجرای سازی یا آوازی موسیقی است که با اجرای آثاری از یک آهنگساز توسط یک نوازنده‌ برجسته همراه است. این اجرا ساعت 21 روی صحنه می‌رود و قیمت بلیت آن هم 60 هزار تومان تعیین شده است.

در هفتم اردیبهشت‌ماه تالار وحدت میزبان علاقه‌مندان به موسیقی نواحی ایران خواهد است و گروه «روناک» به سرپرستی کیوان علیمحمدی ساعت 21:30 روی صحنه می‌رود. این اجرا با رقص‌های آیینی اقوام ایرانی نیز همراه است و بلیت‌های آن نیز 20 تا 100 هزار تومان قیمت‌گذاری شده‌اند.

گروه موسیقی «آوای پارسیان» نیز به سرپرستی سامان علیپور11 اردیبهشت‌ماه ساعت 21:30 در تالار وحدت روی صحنه  می‌رود و بهای بلیت اجرا نیز 30 تا 70 هزار تومان است.

بانوان نیز 22 اردیبهشت‌ماه می‌توانند در فرهنگسرای نیاوران شاهد اجرای گروه موسیقی «نریمان» به سرپرستی گلناز جمشیدی باشند. ساعت اجرا ساعت 20  تعیین شده که آوا پازوکی ،آواز ایرانی و تنی یعقوبیان آواز ارمنی آن را خواهند خواند. برای حضور در این اجرا باید بلیت 60 هزار تومانی خرید.

 

محمد علیزادهتالار وحدت 22 و 23 اردیبهشت‌ماه میزبان گروه موسیقی «لیان» خواهد بود. محسن شریفیان و گروهش در این دو شب ساعت 21:15 گرمای موسیقی جنوب را به تهران می‌آورند. قیمت بلیت‌های این اجرا 35 تا 90 هزار تومان اعلام شده است.

همچنین سیمین غانم نیز 23 و 24 اردیبهشت‌ماه قطعات خاطره‌انگیز خود را در تالار وحدت برای بانوان اجرا خواهد کرد. این اجراها که ویژه‌ی بانوان است، هر روز ساعت 15 برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای حضور در این کنسرت باید بلیت‌های 40 تا 100 هزار تومانی خریداری کنند.

شایان ذکر پس از مشخص شدن برنامه کنسرت‌های سایر گروه‌ها در سایت ناگهان اطلاع‌رسانی می‌شود.

سایت ناگهان
کنسرتموسیقیکیانوش علیپورارکستر سمفونیک الیانسمحمد علیزادهفریدون ناصحیگلناز جمشیدیمحسن شریفیانسیمین غانمسیمین غانم

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند