سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

دلخوری فریدون آسرایی از عدم تاثیر حضور در شب کوک در فروش بلیط کنسرت‌ هایش !


سایت ناگهان

 فریدون آسرایی، خواننده پاپ کشورمان اعتقاد دارد که حضور او در برنامه تلویزیونی شب کوک تاثیری در فروش بلیط کنسرت‌هایش نداشته است.


به گزارش سایت ناگهان، فریدون آسرایی، خواننده پاپ که با حضور در برنامه تلویزیونی شب کوک در کانون توجه ها قرار گرفته است ، پس از برگزاری کنسرت در شهرهای .... و در آستانه کنسرت 7 خرداد ماه تهران اعتقاد دارد که بعد از حضور در تلويزيون تغييرى در روند بليط فروشى کنسرت‌هایش به وجود نیامده است.

 

فریدون آسرایی

 


آسرایی در پیامی در شبکه اینستاگرام خود نوشته است: " سعى ميكنم بيشتر پست هامو به تبليغات كنسرت تهران و شهرستان ها اختصاص بدم تا ببينم واقعا بعد از حضور در تلويزيون تغييرى در روند بليط فروشى خواهد داشت يا نه كه تا كنون اتفاقى نيفتاده و همواره مثل سابق بوده و انتخاب بهترين البوم سال در دو جشنواره نشون ميده اهنگ هام جشنواره اى بودن تا مردمى پس نتيجه ميگيريم در جامعه روشنفكر و تحصيلكرده امروز به جاى ساختن فيلم دوئل يا اژانس شيشه اى ميبايست اخراجى ها رو بسازيم.
به اميد اينده اى روشن"


لازم به ذکر است کنسرت فریدون آسرایی 7 خرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه  بین المللی تهران در دو سانس 19 و 22 برگزار می‌شود و قیمت های بلیط نیز از 45 هزار تومان تا 130 هزار تومان است.

 

سایت ناگهان
فریدون آسراییخوانندهموسیقیشب کوککنسرت

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند