سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

فاطمه معتمدآریا با نقش عمه بلقیس به فصل دوم شهرزاد می‌آید


سایت ناگهان

یک قسمت به پایان فصل اول سریال شهرزاد بیشتر نمانده است و در شرایطی که هنوز عوامل این سریال در شوک لو رفتن پایان سری اول سریال شهرزاد هستند، گمانه زنی ها در رابطه با فصل دوم این سریال آغاز شد. 


به گزارش سایت ناگهان، آنگونه که در رسانه های مختلف منتشر شده است، نگارش فصل دوم سریال آغاز شده و نغمه ثمینی سرگرم نوشتن است وگویا فاطمه معتمدآریا یکی از بازیگرانی است که به فصل دوم اضافه می‌شود.

 

فاطمه معتمدآریا


بر اساس این اخبار فاطمه معتمدآریا در فصل دوم سریال در نقش «عمه بلقیس» حضور دارد؛ عمه ای که بعد از فوت «بزرگ آقا» برای سرزدن به میراث پدری به تهران می آید و همین حضور است که تقابلاتی را میان وی و “قباد” با بازی شهاب حسینی رقم می زند.


با این وجود در واکنش با این اخبار محمدهادی رضوی سرمایه گذار این سریال با اشاره به اینکه فیلمنامه فصل دوم هنوز قوام پیدا نکرده است گفت: سریال «شهرزاد» در حال حاضر در مرحله فیلمنامه است و هنوز پیش تولید آن تمام نشده است.


رضوی با اشاره به بازیگران احتمالی فصل دوم این سریال گفت: بازیگران فصل دوم“شهرزاد” همان بازیگران فصل اول خواهند بود و درباره اضافه شدن بازیگران جدید هنوز هیچ تصمیمی گرفته نشده است.

 

سایت ناگهان
فاطمه معتمدآریاسریال شهرزادشهرزادفصل دوم شهرزادشهاب حسینیترانه علیدوستیبازیگر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند