سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

جلوگیری از پخش فیلم ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا


سایت ناگهان

پس از اعتراض‌ها به فیلم 50 کیلو آلبالو، حالا از وزارت ارشاد اسلامی خبر می‌رسد که شورای صدور پروانه نمایش با اکران فیلم سینمایی "ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا" به کارگردانی عبدالرضا کاهانی مخالفت جدی دارد.


به گزارش سایت ناگهــان، عبدالرضا کاهانی فیلم سینمایی ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا را در سکوت خبری و با حضور مهنار افشار، طناز طباطبایی، مهران غفوریان، سحر دولتشاهی ساخت و نسخه اولیه فیلم را در مدت زمان ۸۵ دقیقه ۱۰ اردیبهشت ۹۵ به شورای پروانه نمایش ارائه داد و در شرایطی که بر اساس سعدی خانی تهیه کننده این فیلم برنامه ریزی شده بود تا در تابستان اکران ‌شود، اما اخباری از شورای صدور پروانه نمایش به بیرون درز پیدا کرده که از عدم امکان اکران این فیلم خبر می‌داد.


آنگونه که شواهد نشان می‌دهد شورای صدور پروانه نمایش، فیلم ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا را کاملا غیرقابل اصلاح و غیرقابل نمایش اعلام کرده و امکان نمایش آن را در حد صفر دانسته است.

 

فیلم ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا


شنیده شده که این تصمیم شورای صدرو پروانه نمایش بدنبال اتفاقاتی است که برای فیلم پنجاه کیلو آلبالو رخ داده و با دستور وزیر ارشاد سختگیری بیشتری روی فیلم‌ها انجام می‌شود، با این وجود هنوز عدم امکان نمایش فیلم به صورت رسمی به تهیه‌کننده فیلم اعلام نشده و مشخص نیست ایرادهایی که شورا به فیلم گرفته از لحاظ مضمونی‌ست یا پوشش بازیگران فیلم مشکلاتی دارد؟ همچنین خبر دقیقی درباره داستان فیلم منتشر نشده است. گروهی می‌گویند فیلم درباره زندگی چند مانکن زن است و گروهی می‌گویند فیلم درباره زندگی سه دختر جوان در تهران است.


شورای صدرپروانه نمایش درحالی این فیلم را غیرقبال اصلاح اعلام کرده که سازندگان آن با گرفتن پروانه ساخت تمامی مراحل حقوقی را طی کرده بودند.

 

سایت ناگهان
عبدالرضا کاهانیمهنار افشارطناز طباطباییمهران غفوریانسحر دولتشاهی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند