سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

بهزاد خداویسی پس از سالها دوری، از عوامل مافیایی در سینما می گوید


سایت ناگهان

بهزاد خداویسی فارغ التحصیل رشته بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران که زمانی با بازی در فیلم سینمایی ضیافت و سریال های تلویزیونی سرنخ و روزگارجوانی مشهور و نامش بر سر زبان ها بود، دلیل کم کاری و دوری از سینما طی این سال ها را ادامه تحصیل در خارج از کشور و سروسامان دادن به زندگی فرزندانش که در فرانسه زندگی می کنند میداند.

 

بهزاد خداویسی لبخند

عکس جدید بهزاد خداویسی

 

او از این که در اوج شهرت،کار در ایران را رها کرده حسرت نمی خورد جون در این فاصله توانسته دنیا را ببیند و با دانش و تجاربی که اندوخته،چند فیلم کوتاه مستند بسازد.

این بازیگر در مورد فعالیت این روزهایش اضافه می کند.از نوشتن هم غافل نبوده و چند فیلم نامه و چند نمایش نامه هم دارد و کتاب شعری به نام کوچه پس کوچه های ونیز به تازگی از او منتشر شده است .

بازیگر سریال روزهای جوانی در سن 50 سالگی از سلامت جسمانی خوبی برخوردار و چهره اش چندان تغییر پیدانکرده است که دلیل آن را دوری از مواد مخدر و  پرهیز از دخانیات می داند.

 

بهزاد خداویسی خارج

 

خداویسی با انتقاد از وجود باندهای مافیایی در سینما این اتفاق را به ضرر سینما میداند.او تلویزیون را هم از انتقادهایش بی نصیب نمیگذارد  و در این ارتباط می گوید متاسفانه تلویزیون که باید سطح سلیقه مردم را بالا ببرد روز به روز این سطح را پایین می آورد و به همین دلیل مردم به سریال های مبتذل ترکی رو می آورند.

 

بهزاد خداویسی کلاه

 

او درباره کسانی که به خاطر معروف شدن حاضرند به عوامل مافیایی سینما رشوه و پول های سنگین پرداخت نمایند گفته است در زمانه ما 3 تا پ، پول،پارتی و پررویی خیلی مواقع کارایی دارد که عده ای به این وسیله وارد سینما میشوند و همین عامل سبب می گردد تخصص جایگاهش را از دست بدهد.

بهزاد خداویسی دوست ندارد به خاطر این که عکسش سر در سینماها باشد چنین رشوه هایی پرداخت نماید.وی در یک اظهارنظر جنجالی یکی از راه های معروف شدن را استفاده از موادمخدر  میداند چون در هنگام پخش کردن نقش ها این مسائل وجود دارد.

 

تئاتر بهزاد خداویسی

 

او خاطر نشان کرد البته این مسایل عمومیت ندارد و هستند بازیگرانی که در سلامت و به دور از این مسایل در این حرفه فعالیت دارند.

در پایان بهزاد خداویسی از اینکه سلامتی اش را حفظ نموده راضی بوده و عنوان میکند این سلامتی ارزشش بسیار بیشتر از سوختن در سینما است.

 

بهزاد خداویسی جدید

عکس بهزاد خداویسی

 

بهزاد خداویسی 95

عکس جدید بهزاد خداویسی 95

 

بهزاد خداویسی سرنخ

 بهزاد خداویسی با دیدن این عکس از سریال سرنخ گفت:

ياد وخاطره خانم پرويندخت يزدانيان مادر كيومرث پوراحمد عزيز بخير و روانش شا باد.
خانم يزدانيان عزيز قبل هر بازي زير لب دعا مي خواند تا كار پسرش اقاي پوراحمد به بهترين نحو پيش بره.با مهرباني هايش مادر همه ي ما بود ... يادش گرامي باد
فكر كنم اين عكس روي جلد مجله دنيايي تصوير چاپ شده بود و من رو برد به ان سالهاي دور.چه روزها و شبهاي خوبي بود . هر قسمت از سريال سرنخ يك بازيگر مهمان داشت و در كنار جهانبخش سلطاني عزيز لحظات بي نظيري بود جهانبخش سلطاني با ادمها دير ميجوشد ولي باكسي كه دوست شود حرفهايي مي زند كه ادم را از خنده روده بر مي كند با ان لهجه شيرينش.تازگييها قرارمان در سالنهاي تاتر و ديدن نمايشهاست 

 

 

بهزاد خداویسی جدید

عکس جوانی بهزاد خداویسی

سایت ناگهان
بهزاد خداویسیبازیگرکارگرداندانشگاه تهرانضیافتسریالتلویزیونسرنخروزگار جوانیسینماکتابکوچه پس کوچه های ونیزفیلم نامهنمایش نامهمواد مخدردخانیاترشوه

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند