سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

حذف تصویر بابک حمیدیان در تبلیغات شهری بادیگارد تکذیب شد!


سایت ناگهان

در خبر های اخیر شاهد صحبت هایی  در خصوص حذف تصویر بابک حمیدیان در تبلیغات شهری بادیگارد بوده ایم اما آیا واقعا بابک حمیدیان از تبلیغات بیلبورد فیلم بادیگارد حذف شده  و یا این فقط یک شیطنت رسانه ای بوده است؟

در برخی خبر ها این طور بیان شده بود که بابک حمیدیان در حالی که در کنار پرویز پرستویی از بازیگران اصلی فیلم بادیگارد می باشد ، در هیچ یک از بیلبوردهای تبلیغاتی این فیلم حضور ندارد. اما نکته جالب‌تر، حضور بازیگران نقش‌های فرعی فیلم در پوسترهای شهری است.
 

بابک حمیدیان

 
 
و این طور ادعا شده است که حمیدیان در پاسخ به این بحث گفته است: «تنها کسی که می‌تواند به این موضوع پاسخ دهد، آقای حاتمی‌کیا هستند. البته این را هم بگویم که حرف‌های من به این معنی نیست که اعتراضی دارم. من هیچ اعتراضی به این موضوع ندارم.»
 
از سوی دیگر چندی پیش مصاحبه‌ای از این بازیگر درباره راضی نبودن او از تدوین فیلم بادیگارد منتشر شده بود که بلافاصله این گفته‌ها را رد کرد. حمیدیان همچنین با اشاره به این‌که حاتمی‌کیا از این ماجرا آزرده‌خاطر شده، گفته‌هایش را این‌طور اصلاح کرده بود: «من در این‌باره گفته بودم اگر بخواهم در خصوص این اثر صحبت کنم، دوست دارم از تدوینش بگویم.» 
 

بابک حمیدیان

 
بلافاصله پس از انتشار این خبر، صفحه اینستاگرام بادیگارد عکسی منتشر کرد که نشان می‌داد در یکی از بیلبردها تصویر حمیدیان و پرستویی وجود دارد و خبر نبود حمیدیان را شیطنت رسانه‌ای نامید اما صحت عکس انتشار یافته کمی مورد تردید بود.
 
اما حذف تصویر بابک حمیدیان در تبلیغات شهری بادیگارد توسط عوامل این فیلم تکذیب شد ه و آنان  معتقدند که خبر برخی از رسانه ها و ایجاد حاشیه مبنی بر عدم وجود تصاویر بابک حمیدیان در تبلیغات محیطی فیلم سینمایی بادیگارد شیطنتی بیش نبوده و در تمامی اقلام تبلیغاتی فیلم اعم از پوستر، تیزر و بیلبورد نام آقای حمیدیان پس از نام آقای پرستویی و خانم زارعی ذکر شده و همینطور در تیزرها حضور آقای حمیدیان مشهود است. 
 

حمیدیان

 
لازم به ذکر است که فیلم بادیگار از جدیدترین ساخته های کارگردان موفق، ابراهیم حاتمی کیا است که در سی و چهارمین دوره  جشنواره فیلم فجر حضور داشته است و با آنکه توانست نظر بسیاری از تماشاگران را به خود جلب کند، از دریافت  سیمرغ بهترین فیلم باز ماند و تنها موفق به کسب سیمرغ بلورین جلوه های بصری شد و پرویز پرستویی برای نقش آفرینی در فیلم بادیگارد سیمرغ بهترین بازیگر مرد را کسب کرد.
 

پرویز پرستویی در بادیگارد

 

سایت ناگهان
بابک حمیدیانبادیگاردپرویز پرستوییبازیگراینستاگرامزارعیفیلمجشنواره فیلم فجرابراهیم حاتمی کیا

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند