سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

آموزش دانلود و ذخیره کردن عکس و ویدیو از اینستاگرام


سایت ناگهان

امروزه بیش از هر زمانی شبکه اجتماعی اینستاگرام به منظور پیدا کردن جدید ترین عکس های خبرساز و... مورد استفاده قرار می گیرد و تهیه عکس خبر برای خبرنگاران را بسیار راحت تر نموده، و از طرفی اینستاگرام اجازه دانلود و ذخیره کردن فیلم و عکس های خود را به کاربران نمی دهند! در نتیجه کاربران برای ذخیره عکس ها از روش اسکرین شات گرفتن صفحه استفاده می کنند که در این روش شما یک کپی با کیفیت پایین تر و سایز عکس بسیار کوچکتر از تصویر اصلی  به همراه تصویر منوهای گوشی شما نصیبتان می شد که بعد برای حذف گوشه کنار تصور منو های گوشی باید دوباره آن را کراپ می کردید...!!! و با این روش شما نمی توانید ویدیو ها ی اینستاگرامی را ذخیره نمایید.

سایت ناگهان برای شما راه حل بسیار ساده و حرفه ای تر را پیشنهاد می دهد که با این روش شما علاوه بر ذخیره کردن عکس با کیفیت و اندازه اصلی آن ، می توانید ویدیو های اینستاگرام را هم به راحتی دانلود نمایید!

download from instagram

پیشنهاد تیم ناگهان ، استفاده از سایت DLinsta.com می باشد که شما با کپی کردن آدرس URL عکس و یا ویدیو اینستاگرامی مورد نظر در این سایت می تواندی به راحتی فقط با یک کلیک آن را دانلود و ذخیره نمایید.

 

آموزش تصویری دانلود عکس و ویدیو از اینستاگرام

- آدرس URL عکس و یا فیلم مورد نظر در اینستاگرام را کپی کنید

آموزش دانلود و ذخیره کردن عکس و ویدیو از اینستاگرام

 

- آن را در کادر زیر پیست نمایید

آموزش دانلود و ذخیره کردن عکس و ویدیو از اینستاگرام

 

- عکس و یا فیلم مورد نطر را دانلود کنید و لذت ببرید :)

آموزش دانلود و ذخیره کردن عکس و ویدیو از اینستاگرام

 

در ضمن این وب سایت از زبان شیرین فارسی هم پشتیبانی می نماید و می توانید وارد بخش فارسی آن به نشانی www.dlinsta.com/fa شوید

 

سایت ناگهان
اینستاگرامآموزشدانلود

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع فن آوری :


  داغ ترین ها  ببین و بخند