سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

اعلام جدیدترین تغییرات شب کوک؛ موسیقی اصیل و تلفیقی اضافه می‌شود


سایت ناگهان

آنگونه که هادی دمیرچی، تهیه کننده برنامه شب کوک اعلام کرده است در فصل جدید این برنامه تلویزیونی شاهد تغییرات جدیدی در آن خواهیم بود.

به گزارش سایت ناگهان، بر اساس اعلام هادی دمیرچی اضافه شدن سبک های موسیقی اصیل و تلفیقی به شب کوک از جمله تغییرات جدید است.

همانگونه که بسیاری از علاقه مندان شب کوک می‌دانند آخرین قسمت این برنامه روزهای پایانی تعطیلات نوروز به پایان رسید و حال متصدیان این برنامه می‌خواند تا هنگام پخش سری جدید شب کوک یک برنامه با مدت زمانی کوتاه پخش کنند که این دو فصل را به هم مرتبط می کند.

 


دمیرچی با اشاره به اینکه علاقه مندان می‌توانند با دانلود اپلیکیشن شب کوک در فصل بعدی شرکت کنند افزود: چون ممکن است در این باره سوال داشته باشند از این پس در هفته یک یا دو برنامه با زمانی کوتاه حدودا ۳۰ دقیقه خواهیم داشت که هم توضیحات ثبت نام در این اپلیکیشن داده می شود و هم جنبه سرگرمی دارد و بعضی از قطعات موسیقایی برنامه در آن پخش خواهد شد.

دمیرچی با اشاره به حمایت های دفتر موسیقی و سرود صداوسیما از آثاری که در این برنامه مورد استفاده قرار می گیرند به تغییراتی که قرار است در فصل بعدی این برنامه وجود خواهد داشت اشاره کرد و افزود: موسیقی سنتی در جامعه ما دچار مظلومیت شده است و ما چون این اتفاق را لمس کردیم، خواستیم حوزه های دیگر را هم در برنامه خود داشته باشیم و از موسیقی اصیل و موسیقی های تلفیقی با این حوزه هم بهره بگیریم که در فصل آینده قطعات برنامه در تمام حوزه های مورد تایید سازمان با ارجحیت حوزه پاپ و موسیقی اصیل اجرا خواهد شد.

تهیه کننده برنامه شب کوک به ترکیب داوران در فصل جدید نیز اشاره کرد و گفت: ما بنا داشتیم برای فصل جدید ترکیب داوران را هم تغییر دهیم، با این حال باید جلساتی را با مسئولان شبکه و همچنین با هنرمندان داشته باشیم تا در این حوزه به نتیجه برسیم.

 

 

اما نکته قابل توجه در مصاحبه دمیرچی که با خبرگزاری مهر انجام گرفت این است که او مهلت ثبت نام و انتخاب شرکت کنندگان مسابقه  شب کوک را ۳۱ شهریور اعلام کرد و گفت: ما بعد از این زمان چند ماه نیاز به طراحی و اجرای دکور داریم چراکه قرار است لوکیشن برنامه بزرگ تر شود و با یک دکور دیگر حاضر شویم و اتفاقات بهتری در برنامه رخ خواهد داد.

این اظهارت در شرایطی بیان می‌شود که پیش از این باربد بابایی مجری و کارگردان برنامه شب کوک با اشاره به پایان فروردین ماه به عنوان پایان ارسال آثار و ثبت‌نام عنوان کرده بود در خرداد ماه ضبط سری جدید برنامه شب کوک آغاز شود.

 

سایت ناگهان
هادی دمیرچیشب کوکشبکه‌ نسیمموسیقیموسیقی اصیل

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند