سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

اعتراض امیرعلی نبویان به عدم اجازه پخش آهنگ بازار خرمشهر در فینال لباهنگ!


سایت ناگهان

پس از برگزاری مرحله فینال لباهنگ برنامه خندوانه،  امیرعلی نبویان به عدم اجازه مسئولان شبکه نسیم جهت لب خوانی آهنگ شادبازار خرمشهر،محسن چاووشی اعتراض کرد.


به گزارش سایت ناگهان، امیرعلی نبویان که تا کنون توانسته در مسابقه لباهنگ از دو شرکت کننده دیگر مرحله فینال یعنی ارشا اقدسی و اشکان خطیبی  آرای بیشتری کسب کند نسبت به عدم اجرای آهنگ مورد نظرش گله‌مند است.

 

لباهنگ


نبویان پس از این مسابقه یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده که در آن آمده است: " باید یاد بگیریم برای موفقیتی که هنوز بدست نیومده جشن نگیریم.با تاکید ده باره که این صرفا یک شوی تلویزیونیه که با مشارکت شما بازارش داغ شده ... با ارادت بسیار و عرض خسته نباشید به رفقای عزیزم اشکان و ارشا که نمیدونم چرا اینقدر حجب و حیا به خرج میدن و حرفی نمی زنن.اما من دلم کوچیکتره و میگم، لااقل از جانب خودم.

 

دوستان ! تصور کنین اجرای لباهنگ« بازار خرمشهر »رو با حضور دو بازیگر کودک پسر (با عینک ری بن) و دختر(با چادر گلی) روی صحنه با گریم خوب و طراحی یک قصه بانمک از عشق پسرک و بیخبری دخترک ( کاری که بلدم و شغلمه) با کلی ایده نمایشی و حضور «لباهنگ کُن:))))» به عنوان راوی قصه این دو نفر... به نظرتون چطور بود؟

 

رفقا! هر کدوم از ما شاید بیش از شش هفت ایده مختلف با بیش از شش هفت آهنگ مختلف داشتیم اما تمام طول هفته رو پای گرفتن مجوز آهنگها هدر کردیم که دست آخر نشد.هر سه ما همین وضع رو داشتیم ولی شغل من نوشتنه و تا ترانه نداشته باشم نمیتونم براش نمایش طراحی کنم. در نهایت درست در نیمه شب قبل از اجرا چاره ای جز ایده ریمیکس و کلیپ برام باقی نموند. لطفا به هر کسی که به نظرتون بهتر اجرا کرد رای بدید اما ما رو به بی خلاقیتی متهم نکنین . ما بودیم و یک دست اسلحه... ممنون که به هم احترام میذارین و ثابت میکنین که «احترام و اصالت» میراث ما از این خاکه ،نه نفت...

 

شما حق دارین این نوشته رو هر جا که صلاح دونستین نشر بدین و با اجازه این آخرین پست من تا پایان مهلت پنج روزه رای گیری برای لباهنگه.


ممنون از تک تک عوامل خندوانه برای پایمردیشون


مخلص همه شما امیرعلی نبویان"

 

سایت ناگهان
امیرعلی نبویانخندوانهلباهنگشبکه نسیمارشا اقدسیاشکان خطیبیمحسن چاوشی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند