سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

رامبد جوان و جناب خان فیلم بازی می‌کنند!


سایت ناگهان

رامبد جوان خبر از بازیش در کنار جناب خان در یک فیلم سینمایی سخن گفت.


به گزارش سایت ناگهــان، رامبد جوان با اشاره به اینکه فیلمنامه «رامبد و جناب خان» در حال نوشته شدن است گفت: اما زمان ساخت آن مشخص نیست.


وی با بیان اینکه همیشه به این فکر کرده‌ایم که من و جناب خان یک فیلم سینمایی با هم کار کنیم افزود:حتی یک سناریو هم در حال نوشته شدن است. فیلمنامه، ماجرای من و جناب خان است و به نظرم  موقعیت درخشانی در درام و  شخصیت پردازیست.

 

 

رامبد جوان و جناب خوان


جوان ادامه داد: به‌خصوص در جهان امروز از آن قصه‌ها خواهد شد که به نظرم خیلی می‌تواند تکان‌دهنده باشد، چون همه‌چیز در آن وجود دارد. داعش می‌آید وسط، بحث جنگ می‌آید وسط ، صلح هم هست. در کل ابعاد خیلی جذابیت دارد. در حال حاضر سناریوی آن در حال طراحی و نگارش است . اما برنامه‌ریزی دقیقی برای شروع این اثر سینمایی نداریم.


او ادامه داد: خندوانه  پروژه سختی است و در واقع هرروز آن‌یک ماجرای جدید است که فقط باید با آن زندگی کرد، خوابید، بیدار شد. واقعا دشوار است که  در کنار آن به کارهای سینمایی هم رسیدگی کنم. باید بگویم خندوانه تمام زندگی من را به خودش اختصاص داده است. می‌توان گفت موجود حسودی است و از این که من به چیز دیگری جز او فکر کنم به شدت حسادت می‌کند.

 

سایت ناگهان
رامبد جوانجناب خانخندوانهسینمافیلم

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند