سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

مهدی یغمایی و پوریا حیدری؛ بینندگان در سری جدید شب کوک غافلگیر می‌شوند


سایت ناگهان

مهدی یغمایی و پوریا حیدری دو داور برنامه تلویزیونی شب کوک با اشاره به تغییرات سری جدید این برنامه از غافلگیری بینندگان در سری دوم سخن گفتند.


به گزارش سایت ناگهان، مهدی یغمایی خواننده پاپ كشورمان به عنوان یکی از داوران برنامه شب كوك در خصوص حضور خود در این مسابقه گفت: این برنامه یك اتفاق بزرگ در صدا و سیما است و تشكر می كنم از مسئولانی كه در این رویداد ما را حمایت كردند.


 وی با اشاره به اینکه برنامه‌های استعداد یابی در تمام دنیا برگزار می‌شود و همیشه در برنامه‌ای كه برای اولین بار تولید می‌شود كم وكاستی‌هایی وجود داردگفت: البته همانطور كه همه عزیزان ملاحظه كردند بسیاری از نواقص در بخش دوم برنامه حذف شد،هم از نظر دكور و هم از نظر عواملی كه به  برنامه اضافه شدند.


 یغمایی درباره شركت كنندگان این برنامه عنوان كرد: ١٢نفر نهایی بسیار خوب بودند به خصوص ٤ نفری كه در فینال حضور داشتند و به طور حتم از آنها بیشتر خواهیم شنید و من خیلی خوشحالم كه سهم كوچكی از این اتفاق بزرگ داشتم  و این باعث فخر و مباهات من است.


 وی در خصوص سری دوم این برنامه نیز گفت: امیدوارم با حمایت‌های مسئولان مرحله بعدی نیز با فضایی خوب و بسیار حرفه‌ای تولید شود، البته احتمال حضور من هم وجود دارد ولی هنوز مشخص نیست.

 

مهدی یغمایی و پوریا حیدری

 


مقایسه شب كوك با برنامه‌های مشابه


پوریا حیدری آهنگساز به عنوان یکی دیگر از داوران برنامه شب كوك  نیز در خصوص مقایسه شب كوك با سایر برنامه‌هایی كه در این زمینه ساخته می‌شوند عنوان کرد: ما در جامعه‌ای زندگی می‌كنیم كه ممكن است بعضی از مردم ارتباطشان با جهان بیرون بسیار كمرنگ باشد، البته به نظر من مردم باید همه برنامه‌های این مدل سبک را ببینند و بعد از آن  راجع به شب كوك قضاوت كنند.


 حیدری با اشاره به اینکه یك سری از بینندگان نسبت به نفر اول و دوم شدن و یا اینكه چرا آن فرد حذف شده است انتقاد داشتند ادامه داد:  از دید جهان خوانندگی یک پكیج است و امكان دارد كه باب میل بعضی از افراد نباشد، ما چهار نفر با چهار سبك مختلف صدا داشتیم كه هر كدام به طور جداگانه مورد استقبال قرار گرفتند.


 وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره تاثیر این مسابقه در پیشرفت موسیقی كشور گفت: این اتفاق كمك بسیار زیادی می‌تواند داشته باشد به دلیل اینكه استعدادها معرفی شده و مورد حمایت قرار می‌گیرند به خصوص خواننده‌هایی كه سالها زحمت كشیده‌اند ولی هیچ وقت دیده نشده‌اند.


حیدری درباره برخورد و بازخورد بعضی از افراد در صفحه شخصی خود اظهار داشت: در اینستاگرام من برخوردهایی صورت گرفت كه برایم عجیب و خنده‌دار بود البته از این موضوع خوشحالم، زمانیكه فردی از مسابقه حذف می‌شد طرفداران آن شركت كننده در صفحه شخصی من نسبت به این اتفاق واکنش نشان می‌دادند، این یك ایراد فرهنگی است ولی این را از موفقیت‌های برنامه میدانم و این یعنی برنامه دیده می‌شود در حالیكه باید این رفتارها از بین برود ولی این وظیفه ما نیست.


 این آهنگساز در خصوص سری دوم برنامه شب کوک اظهار داشت: امیدوارم كه محكم‌تر و قوی‌تر در این مسیر حركت كنیم، ایده‌های خیلی خوبی داریم كه به امید خدا و با كمك مسئولان انجام خواهد شد و اطمینان دارم كه صدای خواننده‌هایی را می‌شنویم كه غافلگیر خواهیم شد.

 

سایت ناگهان
شب کوکشبکه نسیممهدی یغماییپوریا حیدریموسیقی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند