سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

واکنش رضا صادقی به رفتار جنجالی رامبد جوان در خندوانه


سایت ناگهان

عاشقتم مثل عطر دعا       مثل رنگ خدا
مثل من که نفس به نفس    با توام همه جا

این ابیات آهنگین زیبا، کوتاه و عاشقانه با صدای گرم و دلنشین رضا صادقی هنگامی در سالن میلاد طنین انداز شد، طرفداران این هنرمند را چنان به وجد آورد که بارها همراه با او آن را خواندند.

 

کنسرت رضا صادقی 95ر

عکس رضا صادقی جدید

 

مرد مشکی پوش موسیقی ایران دهم خرداد 95 در سالن میلاد نمایشگاه تهران بر روی استیج رفت و پس از پشت سر گذاشتن دو سانس فوق العاده آهنگ هایش را اجرا نمود. وی امیدوار است که به همه خوش گذشته باشد، چون در غیر این صورت برای خودش تاسف خواهد خورد که نتوانسته دوستدارانش را خوشحال نماید.


رضا صادقی، این خواننده ی محبوب که چند وقت پیش  برنامه ی خندوانه که زنده یاد مرتضی پاشایی را موضوع  قرار داده بود به آن برنامه واکنش نشان داده و تاکید می کند: مرتضی پاشایی در مدت کوتاه عمرش  خاطرات قشنگی را برای مردم ساخت و رفت. به نظرم وارد شدن به خاطرات مردم و ورود به حریم نگاه زیبا مردم کار قشنگی نیست.


فرقی نمی کند رامبد جوان عزیز به این موضوع ورود کرده و یا هرکس دیگر! حتی اگر منظور آقای جوان شاید این بوده است که به جای پرداختن به حواشی یک آدم، آن را با هنر و تفکرش ببینید و بشناسید.

ای کاش این بحث فقط به مرتضی پاشایی زوم نمی شد. این بد است که بخواهیم درباره ی کسی که دستش از دنیا کوتاه است حرف بزنیم و ای کاش من و امثال من را که هستیم مورد خطاب قرار می داد که جواب می دادیم! از اینکه مرتضی پاشایی نبود که جواب بدهد برایم درد آور است.

 

دختر رضا صادقی

عکس رضا صادقی و دخترش تیارا

 

شایان ذکر است آهنگ وقتی تو نیستی رضا صادقی را به زودی می توانید در سایت ناگهان دانلود کنید.

سایت ناگهان
رضا صادقیمرتضی پاشاییخوانندهکنسرتتیارارامبد جوانخندوانهواکنش

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند