سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

شایعه ای که تائید نشد/ جدایی ترانه علیدوستی از همسرش !


سایت ناگهان

پس از موفقیت های اخیر ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد و فیلم فروشنده این روزها شایعات زیادی ÷یرامون این بازیگر به گوش می رسد؛ شایعاتی که به نظر می رسد اکثر آنها گمانه زنی های بی پایه و اساس باشد.

به گزارش سایت ناگهان، این روزها در گوشه و کنار زمزمه هایی مبنی بر جدایی ترانه علیدوستی و همسرش شنیده می شود، خبری تا کنون هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده است.

 

ترانه علیدوستی از همسرش

 
البته برخی رواج این شایعات را به فعالیت های اخیرش نسبت می دهند و می گویند بعید نیست که در پی مسئله تتو دست هایش و حرف هایی که در دفاع از فمینیست زده برخی آهنگ جدایی ترانه را کوک کرده باشند تا شویی ساختگی علیه او راه بیاندازند.
 
در ماه های قبل از ازدواج ترانه نیز شایعه اینکه ترانه قصد دارد با مانی حقیقی ازدواج کند بر سر زبان ها  افتاد و اکنون نیز برخی دلیل او را برای جدایی از همسرش رجوع به مانی حقیقی می دانند! این در حالی است که ترانه علیدوستی یکی از بی حاشیه‌ترین بازیگران است که کمتر زندگی خصوصی‌اش در دایره رسانه‌ها افتاده است.
 
 ترانه علیدوستی در زمان ازدواج نیز نسبت به برخی از شایعاتی که درباره همسرش و ازدواجش در فضای مجازی منتشر شده بود واکنش تند نشان داده و گفت: «چند هفته ای در سفر بودم و به تازگی متوجه شدم در غیابم متن بالابلندی در رابطه با زندگی خصوصی من در رسانه ها منتشر شده است.
 
این متن که به ظاهر از روی حسن نیت است، در باطن سرشار است از تخیلات شرم آور نویسنده اش درباره شخصی ترین وجوده زندگی من، از جمله نوحه سرایی در مورد مرگ برادرم، و نشر اکاذیب مطلق درباره همسرم. همسر من نه تاجر است و نه مقیم لندن است و نه چند سال از من بزرگتر است.»
 
سایت ناگهان
ترانه علیدوستیشهرزادفروشنده

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند