سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

آزاده نامداری آماده بازگشت به تلویزیون می‌شود!


سایت ناگهان

آیا آزاده نامداری دوباره به تلویزیون بر ‌می‌گردد؟ سوالی که این روزها زیاد  ازاین مجری برنامه‌های تلویزیونی پرسیده می‌شود. سوالاتی که با مطرح شدن نام او جهت حضور در برنامه «امروز هنوز تموم نشده» بیشتر شنیده می‌شود.


به گزارش سایت ناگهان، آزاده نامداری که در یکی دو سال گذشته به سبب ازدواج و جدایش از فرزاد حسنی و البته ازدواج مجددش با حاشیه‌های زیادی مواجه شده بود این روزها در حال آماده شدن برای حضور مجدد در تلویزیون است.

 

آزاده نامداری

 


وی روز جاری در خصوص بازگشت خود به تلویزیون و اجرای برنامه «امروز هنوز تموم نشده» گفت: از صبح امروز سوالات زیادی در رابطه با این موضوع به صورت پیام به دست من رسیده است. در جواب این سوال باید بگویم که هنوز حضور من در این برنامه خیلی جدی نیست. اجازه بدهید صحبت‌های لازم را در مورد این موضوع با دوستان انجام بدهم تا بدانم که موضوع از چه قرار است. در این صورت می‌توانم یک خبر قطعی را در اختیار مخاطبان قرار دهم.


وی با اشاره به اینکه در چند وقت اخیر چند پیشنهاد از چند شبکه تلویزیونی داشته‌ام که یکی از آن‌ها در شبکه یک و برنامه «امروز هنوز تموم نشده» است افزود: اما باید بگویم همچنان هیچ چیز قطعی نیست و نمی‌توانم تاریخ دقیقی را تعیین کنم.

 

آزاده نامداری


نامداری با بیان اینکه برای تصمیم‌گیری احتیاج به زمان دارم تا بتوانم بررسی‌های لازم را انجام دهم و به کار خود قطعیت دهم ادامه داد: در نهایت خود نیز بسیار مایلم که نتیجه را به صورت رسمی اعلام عمومی کنم. هم اکنون در حال بررسی پیشنهادهایی هستم که برای حضور در برنامه‌های تلویزیونی پیش رو دارم. به محض اینکه انتخاب نهایی را انجام دهم، نتیجه را تا چند روز آینده اعلام می‌کنم. امیدوارم هر آنچه که خیر است، پیش آید.


 

 

سایت ناگهان
آزاده نامداریتلویزیونمجریفرزاد حسنی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند