سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

پاسخ رامبد جوان به حاشیه‌ های خندوانه + انتقاد دوباره احمد خاتمی


سایت ناگهان

این روزها برنامه پرطرفدار خندوانه پس از سخنان آیت‌الله احمد خاتمی در رابطه با این برنامه و پاسخ منتصب به رامبد جوان دچار حاشیه های زیادی شده است، حاشیه‌ هایی که رامبد جوان را بر آن داشت تا با قرار دادن فیلم‌هایی در اینستاگرمش سعی در خاتمه بخشیدن به این حواشی برآید.


به گزارش سایت ناگهان، پس از سخنان آیت‌الله احمد خاتمی در رابطه با خنده زنان و  شکستن حریم‌ها در برنامه خندوانه، اخباری به نقل از رامبد جوان در پاسخ به سخنان امام جمعه وقت تهران منتشر شد که وی در توئیتی نوشته است «گر تو بهتر می‌زنی بستان بزن» موضوعی که رامبد جوان منکر چنین پاسخی شد و در صفحه شخصی اینستاگرم با گذاشتن پستی مبنی بر اینکه هیچ صفحه شخصی در توئیتر ندارد تلاش کرد تا به این حواشی پایان دهد.

 

رامبد جوان

 


پس از آنکه رامبد جوان در صفحه شخصی‌اش نوشت «دوستان سلام. من هیچ حساب کاربری در شبکه اجتماعی توئیتر ندارم. شب خوش.»، موج دیگری در شبکه‌های اجتماعی راه افتاد که جوان را به ترسیدن متهم می‌کردند تا اینکه تهیه‌کننده و مجری برنامه خندوانه چهار فیلم را در صفحه شخصی اینستاگرم خود منتشر کرد که در آنها خطاب به مردم گفت: روحیه طنازی‌تان را به شدت تحسین می‌کنم آن جوک‌هایی که می‌گفت من اصلاً رامبد نیستم، اصلاً خندوانه نساختم، اصلاً موبایل ندارم، اینها عالی بودند.


وی با بیان اینکه این کار دلیل داشت و خیلی هم ساده است؛ توئیتی که از طرف من اعلام شد که «گر تو بهتر می‌زنی بستان بزن»، کاملا فوتوشاپ بود افزود: رفقا و ادمین پیج من گفتند که این توئیتت دردسرساز شده است و به خاطر اینکه از این دردسرها دور شویم این کار را کردیم. این یک اشتباه بود که توسط دوستان و ادمین صورت گرفت و عیبی هم ندارد. توئیتر دارم و از این به بعد هم خواهم داشت و از این به بعد حرف‌هایی را که توئیت می‌کنم در اینستا هم خواهم گذاشت.

جوان به سخنان آیت‌الله احمد خاتمی درباره برنامه خنداونه نیز اشاره کرد و  گفت: موضوعی که آیت‌الله خاتمی گفته بودند درباره شادی و برنامه‌سازی و اینها و اشاره شده بود به برنامه «خندوانه»، واقعیت این است که از لحاظ قانونی من به عنوان برنامه‌ساز موظف به پاسخگویی نیستم. بدیهی است من قوانین را به خوبی می‌دانم و اینکه من نباید جواب بدهم که بعد بترسم یا نترسم از پاسخی که دادم. من طبق قوانین جمهوری اسلامی برنامه‌سازی می‌کنم، بنابراین اصلاٌ اصلا به فکرم نرسیده بود که جوابی بدهم. اگر قرار باشد پاسخ این موضوع در جایی داده شود، مدیران ارشد سازمان صداوسیما پاسخ خواهند داد و به من برنامه‌ساز ربطی ندارد.


جوان در پایان با اشاره به اینکه اینها یک بازی و شیطنت بود که اتفاق افتاد عنوان کرد که  من اصلاً از این ماجرا خبر نداشتم.
 

تکمیلی

 

احمد خاتمی مجددا از خندوانه انتقاد کرد


امام جمعه موقت تهران و نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به صحبت های دو روز پیش خود در نقد شیوه خنداندن مردم در برنامه "خندوانه" اظهار داشت: اسلام هیچگونه مخالفتی با شادی ندارد لکن این شادی باید حلال باشد.


وی با بیان اینکه خنداندن مردم مصداق "ادخال السرور فی قلوب المومنین" است عنوان کرد: اعتقاد دارم در عرصه شاد کردن مردم، حریم ها به خصوص حریم محرم و نامحرم باید حفظ شود.


خاتمی ادامه داد: باز هم تاکید می کنم اینکه خانم ها را برای خنداندن مردم و نامحرم ها بیاورند، کار نامناسبی است.


نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه نباید بر حریم شکنی "اصرار" وجود داشته باشد تصریح کرد: مردم را باید با شیوه های حلال خنداند.

 

 

 

 

سایت ناگهان
رامبد جوانخندوانهاحمد خاتمی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند