سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

امیر علی نبویان می خواست ناصر حجازی شود!


سایت ناگهان

پس از حضور در مسابقه لباهنگ خندوانده امیرعلی نبویان برای مردم ایران به چهره ای شناخته شده تبدیل شده است، نویسنده جوانی که مردم او را با قصه های امیرعلی در برنامه تلویزیونی رادیوهفت به خوبی شناختند و در ادامه او پله‌های شهرت و محبوبیت را به سرعت طی کرد، اما با وجود این شهرت و محبوبیت امیر علی نبویان دوست ندارد که خیلی زیاد دیده شود.

به گزارش سایت ناگهـــان، امیر علی نبویان آرزوهای جالی دارد و او چندی پیش که برای شرکت در یک برنامه تلویزیونی به شیراز رفته بود در پاسخ به سوالی در رابطه با اینکه در رؤیاهای کودکیش دوست داشت چه کاره شود؟ پاسخ جالبی داد و گفت: من دوست داشتم که ناصر حجازی شوم!


وی با بیان اینکه علاقه مندی من از ابتدا فوتبال بوده و هست ولی به خاطر اینکه کم کم سنم برای ورزش حرفه ای فوتبال بالا رفته بود و در زمان جوانی ،وقتی که فوتبال بازی می کردم، آسیب هایی دیدم و شرایط درس خواندن خیلی اجازه نمی داد که بتوانم ورزش را به صورت حرفه ای دنبال کنم ادامه داد: برای همین نشستم در خانه و از طریق تلویزیون فوتبال تماشا کردم ولی همیشه قهرمان ورزشی من از کودکی تا نوجوانی و همین حالا ناصر حجازی بوده که هم از لحاظ فنی بسیار بسیار درجه یک بود و هم اینکه از نظر اخلاقی و فاکتور صداقت که گفتم و جسارت در کار یکی از الگوها و نمونه های بی نظیر است.

 

امیر علی نبویان و همسرش


نبویان با اشاره به اینکه برای شخص من نوشتن بهترین شغل دنیاست، به این کار به شدت علاقه مند هستم در پاسخ به این سوال که چرا برنامه روتین اجرا نمی کند؟ گفت: خیلی زیاد دلم نمی خواهد دیده شوم، با وجودی که این طور برنامه ها پول های خیلی خوبی دارد و بارها و بارها به من پیشنهاد اجرای روتین داده اند ولی من از زیاد دیده شدن می ترسم و نمی خواهم بی خود و بی جهت خودم را خرج کنم و مردم را از خودم خسته کنم.


با وجود آنکه این روزها خبر حضور او را در فیلم زرد در کنار ستاره‌های سینما در سایت ناگهـــــان منتشر کردیم اما نبویان در زمینه بازیگری می‌گوید: اگر قرار باشد که بازی کنم می دانم آدمی نیستم که برای نقش های دشوار ساخته شده باشم، توان، استعداد و علاقه خیلی وقت گذاشتن برای بازیگری را ندارم ولی برای نوشتن بسیار مشتاقم و آرزوی من این است که فرصت هایی پیدا شود و کاری را که دلم می خواهد در این زمینه انجام دهم ،در اجرا هم که کارم را دارم انجام می دهم و فکر نمی کنم که در تضاد و تعارض با هم باشند.

 

سایت ناگهان
امیر علی نبویانناصر حجازیخندوانهنویسنده

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند