سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

محسن یگانه و مهدی یراحی خوانندگان تیتراژ ماه عسل شدند


سایت ناگهان

محسن یگانه و مهدی یراحی به عنوان خواننده های تیتراژهای برنامه تلویزیونی «ماه عسل» انتخاب شدند.


به گزارش سایت ناگهــان، در سال های گذشته در کنار سوژه های برنامه ماه عسل، تیتراژ این مجموعه تلویزیونی نیز که به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی بر روی آنتن می رود، همواره با استقبال خوبی مواجه می شود.

 

احسان علیخانی


حال در شرایطی که چند روزی به شروع این برنامه مانده است بر طبق آخرین برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های انجام شده حضور محسن یگانه و مهدی یراحی به عنوان خواننده تیتراژ های ابتدایی و انتهایی برنامه ماه عسل قطعی شده است.


محسن یگانه پیش از این در سال ۸۶ نیز به عنوان خواننده تیتراژ این برنامه حضور داشت و حالا بعد از ۹ سال مجددا به عنوان خواننده تیتراژ ابتدایی برنامه معرفی شده است.


این در حالی است که مهدی یراحی نیز قرار است خواننده تیتراژ انتهایی برنامه یاد شده بود. وی پیش از این نیز همکاری های متعددی با احسان علیخانی در برنامه ماه عسل داشت که این قطعه ها نیز با استقبال مخاطبان روبه رو شد.


همانگونه که اشاره شد تیتراژ ماه عسل یکی از مهم ترین تیتراژهای تلویزیونی است که هر سال و در روزهای نزدیک به آغاز این برنامه گمانه زنی های مختلفی در رابطه با آن مطرح می شود.


برنامه ماه عسل به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان قبل از مراسم افطار از شبکه سوم سیما پخش می شود.
 

سایت ناگهان
ماه عسلاحسان علیخانیتلویزیونمحسن یگانهمهدی یراحی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند