سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

شکایت ابراهیم حاتمی‌ کیا از صفحات جعلی/ هشدار پلیس به بازیگران


سایت ناگهان

ایجاد صفحات جعلی به نام  ابراهیم حاتمی‌ کیا درشبکه‌های اجتماعی ، این کارگردان نام آشنای کشورمان را بر آن داشت تا با حضور در پلس فتا خواستار شناسایی و برخورد با گردانندگان این صفحات شود.


به گزارش سایت ناگهان، روز گذشته ابراهیم حاتمی‌ کیا با مراجعه به پلیس فتا خواستار شناسایی و برخورد پلیس با کسانی شد که صفحاتی جعلی را با نام وی در برخی از شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرده و اطلاعات و اخباری را از قول وی منتشر کرده‌اند.
آنگونه که حاتمی کیا اعلام کرده است او هیچ صفحه رسمی در هیچ‌یک از شبکه‌های اجتماعی ندارد و تمامی صفحاتی که با نام وی ایجاد شده‌اند جعلی‌اند.


همین موضوع سبب شد تا معاون امور بین‌الملل و حقوقی پلیس فتا با اشاره به آغاز تحقیقات برای شناسایی عاملین ایجاد صفحات جعلی با نام «حاتمی‌کیا» به چهره‌های مشهور سیاسی، هنری و سینمایی نیز هشدار دهد.

 

ابراهیم حاتمی کیا


وی با بیان اینکه افراد مشهور در حوزه‌های مختلف هنری، سیاسی، ورزشی و ... به‌واسطه معروفیت و شهرتشان نیز در معرض آسیب و تهدیدهای فضای سایبری و شبکه‌های اجتماعی قرار دارند گفت: متأسفانه برخی از سودجویان و شیادان با انگیزه‌های متفاوت، اقدام به ایجاد صفحات جعلی با نام این افراد مشهور کرده و از زبان آن‌ها اخبار و اطلاعاتی را منتشر می‌کنند که این امر باعث سلب آسایش هنرمندان و چهره‌های مشهور و مردمی شده است.


رمضانی با هشدار به چهره‌های مشهور و هنرمندان گفت: توصیه پلیس فتا به افراد مشهور و مردمی این است که حتماً برای ایجاد صفحات اجتماعی و تبادل اطلاعات با مردم، از سرویس‌های پیام‌رسان داخلی کشور استفاده کنند و صفحات رسمی خود را نیز به اطلاع مردم برسانند تا فرصت سوءاستفاده را از سودجویانی که به‌دنبال منافع دیگری با جعل عنوان آن‌ها هستند، بگیرند.


وی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس فتا تحقیقات خود را برای شناسایی فرد یا افرادی که با جعل عنوان حاتمی‌کیا، اقدام به ایجاد صفحاتی جعلی با نام وی کرده‌اند آغاز کرده و قطعاً پس از تکمیل تحقیقات، گزارش موضوع را در اختیار مراجع قضایی قرار خواهد داد.

 

سایت ناگهان
ابراهیم حاتمی‌ کیاکارگردانپلیسبازیگر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند