سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

پوشش جالب توجه سحر دولتشاهی در جشنواره فيلم كن


سایت ناگهان

در کنار استقبال از فیلم «وارونگى» در جشنواره فيلم كن پوشش سحر دولتشاهى یکی از بازیگران این فیلم نیز در مراسم فرش قرمز مورد توجه قرار گرفت.


به گزارش سایت ناگهــان (www.nagahan.com) در هفتمين روز از جشنواره فيلم كن فیلم "وارونگی" به کارگردانی بهنام بهزادی راس ساعت 11:15 دقیقه صبح به وقت کن در بخش نوعی نگاه به روی پرده رفت و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت؛ به طوری که تا حدود بیست دقیقه تشویق مخاطبان ادامه داشت و سالن را ترک نمی کردند.

 

 

سحر دولتشاهی


همچنین جرج میلر رییس هیئت داوران بخش اصلی، و دانلد ساترلند بازیگر فرانسوی و داور بخش اصلی بعد از نمایش فیلم به تمجید از فیلم پرداختند و ازعوامل فیلم تشکر کردند.


 اما همزمان با به روی پرده رفتن این فیلم سحر دولتشاهى، بهنام بهزادى و على مصفا در مراسم فوتوكال فيلم «وارونگى» به روی فرش قرمز رفتند که پوشش جالب توجه سحر دولتشاهي در این مراسم مورد توجه قرار گرفت.


مراجعه به صفحه اجتماعی سحر دولتشاهى نشان می‌دهد که بسیاری از کاربران از اتنخاب این پوشش استقبال کرده و برخی نیز آن را کپی لباسی دانستند که قبلا لیلا حاتمی استفاده کرده بود.

 

سحر دولتشاهی در فرش قرمز کن


با این وجود خود سحر دولتشاهى از واکنش‌ها راضی است و در این باره نوشت: "خوشحالم از استقبال و اكران بسيار خوب فيلم وارونگي در فستيوال كن. ممنونم بابت نظراتتون در مورد پوشش من. مخلص"


شایان ذکر است که در خط داستانی فیلم وارونگی آمده است : سهیل پس از چندین سال، نشانی نیلوفر را پیدا کرده و به سراغش آمده است. رابطه ی آنها که در گذشته  ناکام مانده، حالا  درآستانه شکل گیری دوباره است.

 

 

سایت ناگهان
سحر دولتشاهیبهنام بهزادىعلى مصفافيلم وارونگىفيلم كن

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند