سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

مهراوه شريفى نيا: پیش از کیمیا اطرافیان طرفدار سریال‌های شبكه جم بودند


سایت ناگهان

 

مهراوه شريفى نيا  که در ماه‌های گذشته با سریال کیمیا در کانون توجهات قرار گرفت، اعتقاد دارد که این سریال پرطرفداربود و مردم به جای شبکه ماهواره‌ای جم این سریال را می‌دیدند.
 
به گزارش سایت ناگهان، سریال کیمیا از آن سریال‌هایی بود که در زمان پخشش با واکنش‌های متفاوتی همراه شد و برخی از بینندگان اعتقاد داشتند که عوامل این سریال دقت زیادی نسبت به جزییات نداشتند و همین موضوع سبب گسترش جوک‌های پیرامون این سریال شد.
 
 
مهراوه شريفى نيا
 
با این وجود مهراوه شريفى نيا که در این سریال بازیگر نقش "كيميا بود اعتقاد دارد که مجموعه فوق پرطرفدار بود و بين مردم ديده شد.
 
وی در بخش‌هایی از مصاحبه خود با هفته نامه تماشاگران امروز در این زمینه گفت: پیش از "کیمیا" اطرافیان خودم که طرفدار سریال های ترکیه ای بودند کارهایم را نمی دیدند،چون شبكه جم، سريال یاسمین یا چنین چیزی پخش می کرد. همزمان با "کیمیا" هم سریال "لطیفه" و دو سریال دیگر از جم پخش می شد، ولی آنها را ضبط می کردند و بعدا می دیدند تا بتوانند "کیمیا" را ببینند.

 
مهراوه شريفى نيا
 
وی پیرامون جوک‌هایی که پیرامون این سریال ساخته شد گفت: از طرفی هم کلاً در کشور ما برای همه اتفاقات جوک می سازند. وقتی این همه سوژه از سریال درمی آورند یعنی دیده شده و هر سریالی را با چنین دقت و حساسیتی ببینند، از کارهای خود من تا کارهای اطرافیان، حتما یک چیزی از آنها درمی آید.
 
وی با اشاره به اینکه این دقتی که مردم در دیدن "کیمیا" داشتند برای من عجیب بود افزود: البته من خیلی خوشحال بودم که مردم اینقدر سریال را با دقت می بینند. یعنی همیشه مردم سریال ها را راديویی می دیدند ولی سریال ما را مثل سینما می دیدند و زوم می کردند که ایراددربیاورند، البته من خودم اگر می دانستم اینقدر این سریال دیده می شود شاید سر یکسری مسائلی پافشاری بیشتری می کردم و کوتاه نمی آمدم. آقای افشار و شفیعی هم کوتاه نمی آمدند

 

 

سایت ناگهان
مهراوه شريفى نياسریالکیمیابازیگرتلویزیونشبکه جم

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند