سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

مهدی یغمایی، داور محبوب برنامه شب کوک + عکس


سایت ناگهان

آیا شما هم بیننده ی پر و پا قرص برنامه شب کوک هستید؟ پس حتما علاقه مندید تا با داورها و خواننده های محبوب تان بیشتر آشنا شوید! سایت ناگهان در این قسمت شما را با یکی از داورهای برنامه ی شب کوک آشنا می سازد. با مجله اینترنتی ناگهان همراه باشید تا مهدی یغمایی، این جوان با استعداد و محبوب را بهتر بشناسید!

بیوگرافی مهدی یغمایی

مهدی یغمائی در۲۱ مرداد ماه سال ۱۳۵۵ در شاهرود به دنیا آمد. پدرش خیاط ماهری در شهرستان بود وی درهمان سالهای نوجوانی استعداد خواندن را درخود کشف کرد و پرورش داد تااینکه ازسال ۱۳۷۲ نواختن پیانو و خواندن آواز سنتی را شروع کرد. وی بعداز سالها تلاش در به دست آوردن تجربه درخواندن آواز سنتی به آرامی تصمیم خود را درتغییر سبک خوانندگی عملی کرد تا اینکه درسال ۱۳۸۰ باتوجه به داشتن مهارت کامل درخواندن آواز سنتی با سبکی نو و جدااز موسیقی سنتی پا به عرصه موسیقی ایران به صورت حرفه ای نهاد. نا گفته نماند که وی درسال ۱۳۷۴ دررشته مورد علاقه اش شروع به تحصیل در دانشگاه نمود ودرسال ۱۳۷۹ تحصیلات دانشگاهی خود را دررشته شیمی به پایان رساند. یغمایی ابتدا همکاری خود را با گروه ژوان آغاز نمود و در همین راستا آلبومی شامل ۱۲ قطعه موسیقی که از جمله معروفترین آنها میتوان به دختر بهار ؛ سایه ؛ دلم تنگه ؛ ستاره جون و .. اشاره نمود را منتشر کردند.و همچنین هادی یغمایی حرفه برادر را در شاهرود ادامه میدهد.

 

مهدی یغمایی داور برنامه شب کوک

مهدی یغمایی در شب کوک!

مهدی یغمایی در مسابقه تلویزیونی " شب کوک " که یک مسابقه ی خوانندگی و کشف صدا است و از شبکه تلویزیونی نسیم در تابستان 1394 پخش آن آغاز شد به عنوان یکی از اعضای هیئت داوری این مسابقه در کنار پوریا حیدری و فریدون آسرایی و فرهاد برنجان مشارکت دارد .
 
جالب است بدانیدآهنگ محبوب تیتراژ برنامه ی ماه عسل در سال 1390، به اسم "حس می کنم تو رو" با صدای مهدی یغمایی، این خواننده محبوب اجرا شده است. 

ادرس اینستاگرام مهدی یغمایی: mehdiyaghmaei

عکس های مهدی یغمایی در ایستاگرام

 

اینستاگرام مهدی یغمایی داور برنامه شب کوک

مهدی یغمایی به همراه احسان خواجه امیری

اینستاگرام مهدی یغمایی داور برنامه شب کوک

عکس های مهدی یغمایی به همراه عماد طالب زاده و پوریا حیدری 

 

مهدی یغمایی به همراه عماد طالب زاده و پوریا حیدری

 

عکس مهدی یغمایی به همراه همسرش 

عکس زن مهدی یغمایی

شباهت مهدی یغمایی با پسر بچه ی کوچولو. این هنرمند مردمی این عکس را در اینستاگرام خود منتشر کرده است

اینستاگرام مهدی یغمایی

 

 

در نهایت شما را به دیدن یکی از اجراهای زنده مهدی یغمایی در برنامه شب کوک دعوت می نماییم

 

 

سایت ناگهان
شب کوکمهدی یغماییاحسان خواجه امیریبیوگرافیحس می کنم تو روآهنگعماد طالب زادهپوریا حیدری

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند