سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

امیرعلی نبویان: استعداد خوانندگی ندارم


سایت ناگهان

پس از آنکه امیرعلی نبویان توانست در فینال لباهنگ برنامه خندوانه بیشترین آرای مردم را کسب کند،اعلام کرد که  قصد ورود به عرصه خوانندگی را ندارد.


به گزارش سایت ناگهان، امیرعلی نبویان ورودش به عرصه خوانندگی را شوخی دانست  و با اشاره به اینکه من استعداد خوانندگی ندارم عنوان کرد:  اصلا مردم چه گناهی کرده اند که بخواهند صدای مرا بشنوند. من اگر می خواستم خواننده شوم قبل از اینکه در برنامه خندوانه شرکت کنم وارد این حوزه می شدم.

 

labahang


وی ادامه داد:خوانندگی شغل من نیست و اگر ما در بازی لب آهنگ حضور یافتیم دلیل نمی شود که وارد خوانندگی هم بشویم.


وی که سه‌شنبه گذشته برای ظبط بخش دریافت جایزه به استودیو «خندوانه» رفته است عنوان کرد: این برنامه پنجشنبه ۲۶ فروردین پخش می شود و من نیمی از جایزه خود را به یک موسسه بهزیستی در شهرم آمل تقدیم می کنم.


البته پیش از این نبویان نسبت به عدم دریافت مجوز برخی از قطعات انتخابیش گله‌مند بود  عنوان کرد: من شب قبل از ضبط برنامه خندوانه متوجه شدم که چه قطعاتی مجوز گرفته است و در آن چند ساعت باقی مانده تنها توانستیم از ریمیکس کمک بگیریم.


وی با بیان اینکه من اعتراضی نسبت به این موضوع ندارم و تنها فکر می کنم کاش جدای از مجوز نگرفتن بعضی از قطعات درباره دلیل آنها هم به ما توضیح داده می شد اظهار کرد: من حدود ۱۰ قطعه برای اجرا در برنامه دادم و هر ۱۰ قطعه رد شدند و آزمون و خطاهای بسیاری که داشتیم باعث شد کمی به کار ما لطمه بخورد.

 

سایت ناگهان
امیرعلی نبویانلباهنگخندوانهخوانندهشبکه نسیم

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند