سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

رامبد جوان از کوره در رفت


سایت ناگهان

فضای مجازی یکی از دستاوردهای مهم دهه ی اخیر جهان تکنولوژی است. تنوع شبکه های اجتماعی از فیسبوک گرفته تا توییتر و اینستاگرام، زندگی اجتماعی را نیز دچار تغییر و تحول کرده است.


در بدو ورود به جهان مجازی، زندگی واقعیمان دچار تناقض گردید. به گزارش سایت نا گهان این امر متاسفانه در کشورمان بسیار ملموس است و به یک جامعه شناسی عمیق احتیاج دارد. شتاب کاربران برای تخریب شخصیت های معروف، نادیده گرفتن حریم خصوصی افراد، سیل دشنام و تهمت های بی روا رفتاریست که اکثرا با آن مواجه می شویم. و این امر رفته رفته با هنجارشکنی اخلاقی و عقلی آزاردهنده و خطرناک تر میشود. امید است با فرهنگ سازی و ارائه راهکارهایی موثر، فضای مجازی در کشورمان امن و سالم تر شود.

 

رامبد جوان، بازیگر و کارگردان محبوب کشورمان، طی دو روز اخیر در صفحه اینستاگرامش تبلیغی از تئاتر خود ( اسلحه ناموس منه و مثل شلوار جین آبی ) منتشر کرد که این امر موجب گردید سیل فحاشی  توسط کاربران به صفحه رامبد جوان سرازیر شود.

او با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش پاسخ آنان را اینگونه داد:

 

کاریکاتور فحاشی در دنیای مجازی رامبد جوان


روى سخنم با خانمها و آقايان بى ادبه.
سلام. 
پرخاش كردنهاى مدام و بى قاعده و فحش دادن و درى ورى گفتن نشانه ى ضعف و ناتوانيه. وقتى كسى توان و اراده و كارآفرينى داره و مى تونه قدم از قدم برداره تا از خودش و كارهاش راضى باشه با محيطش احساس بهترى داره و نيازى نمى بينه كه اينقدر به هر چيزى خشم داشته باشه. عزيزاى من به جاى اينكه بياين اينجا و هى فحش بدين و بد حرف بزنين به خودتون بپردازين تا كمتر نياز به تهوع براى هر چيز داشته باشين. براتون متاسفم ولى واقعا كمكى از من برنمى آد غير از اينكه با كار كردن و جلو رفتن بيشتر عصبانيتون كنم.
دو تئاترى كه دارم تبليغش رو مى كنم هر كدوم بهترين نمايش جشنواره مونوليو شدن. حرف ندارن.

 

 

سایت ناگهان
رامبد جواناینستاگراماسلحه ناموس منهمثل شلوار جین آبیتئاتر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند