سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

سام درخشانی از زندگی خصوصی و رستورانش می‌گوید!


سایت ناگهان

زندگی خصوصی بازیگران و شخصیت‌های مشهور همیشه برای خوانندگان جذابیت‌های زیادی دارد، آنها می‌خواهند بدانند که زندگی خانوادگی بازیگر مورد علاقه‌شان چگونه است ؟ و یا اینکه آیا آنها به غیر از بازیگری شغل و حرفه دیگری دارند؟

به گزارش سایت ناگهان، سام درخشانی، بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگویی به برخی از این سوالات پاسخ گفته است. او که زندگی مشترک خود را چند ماهی است آغاز کرده اعتقاد دارد که همسرش در این مدت بسیار به او کمک کرده و همراهی اش کرده است.

 

سام درخشانی و همسرش


درخشانی با اشاره به اینکه زندگی متاهلی هم مثل روزهای اولش ادامه دراد و در واقع هنوز زمان زیادی از آن نگذشته که بخواهم اظهارنظر عجیبی درباره آن داشته باشم و خوشبختانه همه چیز خوب است عنوان کرد: در این مقطعی هم که خیلی فشرده کار می کردم؛ همسرم(عسل امیرپور) واقعا خیلی همراهی و همکاری کرد و زمان هایی بود که از 6 غروب تا 6 صبح سر کار بودم و وقتی برمی گشتم فقط یک ساعت فرصت داشتم تا سرویس بیاید و سراغ کار دیگر بروم و حتی حوصله و وقت این را نداشتم که حمام بروم؛ بنابراین فقط سرم را می شستم و همسرم کنارم می ایستاد و تماشا می کرد. می گفتم می شود این صحنه را تماشا نکنی؟ و همسرم جواب می داد از بس که تو را نمی بینم به همین هم قانع هستم!

 

وی ادامه داد: در شرایطی که اول زندگی مان همسرم، قطعا دوست دارد که در کنارش باشم ولی با این شرایط کاری که ایجاد شده بود، کمتر این اتفاق افتاد ولی او با صبوری و آرامش خاصی که دارد، با من برخورد می کرد تا این روزها را طی کردیم و قطعا بعد از این روزهای پرکاری سخت، در روزهای بیکاری، راحت جبران می کنم.

درخشانی البته با خنده می‌گوید: البته  تحمل بیکاری هم سخت است و این که بخواهم دائم خانه باشم، خودش معضلی است.

 

 

سام درخشانی همچنین رستوران «خونه» را اداره می کند که مجموعه ای متفاوت و موفق بوده است. وی در این زمینه می‌گوید: هر رستورانی بعد از یک مدت به شرایط نرمال خود می رسد و مشتری های خودش را پیدا می کند و خدا را شکر رستوران «خونه» هم کار خودش را می کند و مشتری های خودش را دارد. ما هم انتظارات خیلی عجیب و غریبی نداریم که برآورده نشد. برای سال آینده هم فکرهایی داریم و ایده های جدیدی را می خواهیم به کارمان اضافه کنیم. ظرفیت مان را بالاتر ببریم و خدمات مان را گسترده تر کنیم.

 

سایت ناگهان
سام درخشانیبازیگرسینماتلویزیونرستوران

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند