سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

محمدرضا گلزار: شهدای مدافع حرم مظلوم واقع شدند


سایت ناگهان


انگیزه گلزار از افتتاح رستوران
محمد رضا گلزار هنرمند سرشناس و مطرح درعرصه سینما و موسیقی ایران که آخرین کار سینمایی او به نام سلام بمبئی در نوبت اکران می باشد علاوه بر کارهای هنری در زمینه بیزینس هم فعالیت دارد و به تازگی رستوران خود به نام انار را افتتاح نموده است .یکی از انگیزه های گلزار برای ایجاد چنین مکانی این است که بتواند از طریق آن با مردم در ارتباط مستقیم باشد.


خبر خوش گلزار برای طرفدارانش
شنیده ها حکایت دارد این هنرمند محبوب به زودی با برگزاری کنسرت در سال جاری و انتشار یک تراک موسیقی، طرفدارانش را سورپرایز خواهد کرد.این اثر که از کارهای حامد برادران است احتملا تا هفته آینده پخش خواهد شد.


منتظر پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما ایران باشید
سوپر استار سینمای ایران چهار کار سینمایی آماده اکران دارد که به دلایل مختلف به تعویق افتاده اند.قرار بود که عید فطر امسال سلام بمبئی و خشکسالی و دروغ در سینماهای کشور به نمایش درآیند که گویا تاریخ اکران آن ها به پاییز موکول شده است.سلام بمبئی محصول مشترک ایران با سینمای هند و یک کار تجاری و سرگرم کننده است که گلزار نتبجه کار را خوب می داند و امیدوار است مردم آن را دوست داشته باشند.به نظر او این فیلم پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران خواهد شد.


گلزار با بزرگان سینمای دنیا
خبر مهمتراما پیشنهاد پروژه سینمایی است  که در نیویورک ساخته خواهد شد واین هنرمند با  بازیگران بزرگی چون ناتالی پورتمن،جرج کلونی،مریم اوزرلی به کارگردانی علی عطرانی همکاری خواهند کرد.


اعلام آمادگی گلزار برای سریال های ماه رمضان
گلزار که قبلا برای بازی در سریال های ماه مبارک رمضان اعلام آمادگی کرده بود دوباره تاکید کرد چنانچه پیشنهادی از طرف تهیه کنندگان برنامه در سطح الف تلویزیون به او بشود خیلی دوست دارد که بازی کند.


شهدای مدافعین حرم مظلوم واقع شدند
از این بازیگر نقل قول شده که علاقه مند به بازی در نقش جانباز است. این بار وی مستقیما از مدافعین حرم نام می برد که بسیار برایش عزیز هستند و شهدای مدافع حرم را مظلوم می داند و به آنانی که در فضای مجازی سعی دارند با پیش کشیدن بحث دیه، بزرگی کار این عزیزان را کم ارزش جلوه دهند گفته است کمی وجدان و انصاف داشته باشید چرا که اگر امروز سر ما بالا است و این همه آرامش و امنیت داریم به خاطر وجود چنین انسان هایی است.
 

 

 

سایت ناگهان
محمدرضا گلزارسلام بمبئیرستورانانارحامد برادرانخشکسالی و دروغسینماهندناتالی پورتمنجرج کلونیمریم اوزرلیعلی عطرانیرمضانسریالمدافعین حرم

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند