سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

ارشا اقدسی مجری یک مسابقه تلویزیونی شد


سایت ناگهان

ارشا اقدسی، بدلکار سینما که با حضور در مسابقه لباهنگ خندوانه در کانون توجه قرار گرفته است  مجری مسابقه آب و آتش در شبکه نسیم شد.


به گزارش سایت ناگهان، آنگونه که تهیه‌کننده مسابقه آب و آتش اعلام کرده است ارشا اقدسی مجری این مسابقه است چون مجری باید از توانمندی های خاصی برخوردار باشد.


علیرضا نادری تهیه کننده مسابقه «آب و آتش» با اشاره به حضور ارشا اقدسی در این مسابقه اظهار کرد: از آنجایی که مسابقه نیاز به اکت هایی دارد و همچنین به شکل میدانی است نیاز به یک نفر چون ارشا اقدسی داشتیم. او توانایی های خاصی دارد و قرار است راکوردها و بازی هایی در میدان مسابقه و استودیو داشته باشد.

 

ارشا اقدسی


وی با اشاره به اینکه مسابقه  آب و آتش که در آب انجام می شود و قرار است از شبکه نسیم به تولید برسد، گفت: آب و آتش مسابقه ای میدانی است که بخش اعظم آن در آب انجام می شود و شرکت کنندگان باید توانمندی حضور در آب و استقامت بدنی را داشته باشند.


نادری درباره نحوه حضور شرکت کنندگان در این مسابقه نیز بیان کرد: ما در این مسابقه خانواده ها را به صورت چهار گروه چهار نفره و به شکل شناور روی دریاچه داریم و هر مسابقه چهار مرحله دارد. تیم برنده در همان روز مشخص شده و درنهایت یک مسابقه فینال برگزار می شود.

وی در پایان درباره تست هایی که از شرکت کنندگان برای این مسابقه گرفته می شود، توضیح داد: ما در هنگام تست گرفتن از افراد به بازیگری هم توجه می کنیم چون آنها باید بازی هایی هم در طول برنامه داشته باشند. امیدواریم بعد از تولید مسابقه از شهریور ماه آن را روی آنتن شبکه نسیم ببریم.

سایت ناگهان
ارشا اقدسیبدلکارسینمامجریشبکه‌ نسیم

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند