سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

گشت ارشاد دوباره بر می‌گردد!


سایت ناگهان

پس از اکران پر حاشیه فیلم سینمایی گشت ارشاد سعید سهیلی کارگردان این فیلم خبر داد که در حال نگارش فیلمنامه گشت ارشاد 2 است.

به گزارش سایت ناگهان، سهیلی با اشاره به اینکه تا به این لحظه مشغول به نوشتن فیلمنامه "گشت ارشاد ٢" هستم و هنوز تکمیل نشده است در رابطه زمان ساخت فیلم فوق گفت: در نتیجه با توجه به شرایط موجود در زمان نزدیک اتفاق خاصی نخواهد افتاد اما سال آینده ساخت فیلم را آغاز خواهم کرد. زمان مشخصی برای پیش‌تولید و تولید این فیلم سینمایی نمی‌توانم بدهم چون هنوز فیلمنامه تکمیل نشده است.

 

گشت ارشاد


وی با اشاره به اینکه سه بازیگر قسمت یک این فیلم سینمایی در "گشت ارشاد ٢" نیز حضور پیدا خواهند کرد اما سایر بازیگران به احتمال آنچه که در فیلمنامه پیش می‌رود حضورشان به طور قطعی مشخص نیست در ارتباط با این پرسش که آیا نگران این نیستید که حاشیه‌های که برای "گشت ارشاد" به وجود آمد در قسمت دوم نیز به وجود نیاید، گفت: مشکلی که برای «"گشت ارشاد" به وجود آمد پیش از هر چیز یکه سوء تفاهم بود و بعد از اینکه بزرگواران، معترضین و مخالفین آن دیدند قانع شدند که چیزی جز سوء تفاهم نبوده است البته این نکته را باید بگویم که این فیلمنامه با قسمت یک گشت ارشاد زمین تا آسمان متفاوت است بلکه دارای قصه‌ای مستقل است.

سهیلی در ادامه اظهار کرد: همان سه شخصیت که در "گشت ارشاد" حضور داشتند در اینجا نیز اتفاقات اصلی را رقم می‌ زنند اما در شرایط و موقعیت جدیدی قرار می‌گیرند، اما چون فیلمنامه کامل نشده است نمی‌توانم صحبتی از شرایط و موقعیت آنها بگویم. اما بخش‌های کمدی آن بیشتر از قسمت اول خواهد بود. در "گشت ارشاد ٢" شاهد طنزهای فاخرتر با کیفیت بهتر خواهیم بود.

سایت ناگهان
فیلمگشت ارشادبازیگرکارگردانسعید سهیلیطنز

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند