سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

عروسک های جدیدی به خندوانه می‌آیند!


سایت ناگهان

رامبد جوان از اضافه شدن عروسک های جدیدی به برنامه خندوانه خبر داد.


به گزارش سایت ناگهــان، رامبد جوان که پیش از این قول اضافه شدن عروسک های جدیدی به خندوانه سخن گفته بود عنوان کرد که به زودی این عروسک ها به خندوانه اضافه می‌شوند.


وی با اشاره به اینکه "موضوع عروسک‌ها از همان چیزهاییست که می‌گوییم ان‌شاءالله به زودی می‌آید " عنوان کرد: "فکر می‌کنم تا یک ماه دیگر بیایند. هر دفعه هم همین را می‌گویم، دارم تبدیل به آدم دروغگویی می‌شوم. امیدوارم تا یک ماه دیگر بیایند."

 

جناب خوان


جوان همچنین در پاسخ به این سوال که آیا  از جناب‌خان فیلم سینمایی‌ عروسکی ساخته می‌شود؟ گفت: ما همیشه به این فکر کردیم و حتی یک سناریو هم الان دارد نوشته می‌شود که ماجرای من و جناب خان است. به نظرم خیلی موقعیت درخشانی‌ در درام است. با این پرسوناژ، من و جهان امروز.


وی با بیان اینکه این موضوع  از آن قصه‌هایی‌ست که می‌تواند خیلی تکان‌دهنده باشد افزود: به دلیل اینکه همه‌چیز در آن هست؛ داعش، جنگ، دنیا، صلح و... . ابعاد بسیار جذابی دارد که سناریوی آن در حال طراحی و نوشته شدن است، اما این‌که بگوییم برنامه‌ریزی دقیقی برای شروع آن داریم این‌طور نیست.


جوان ادامه داد: خندوانه پروژه‌ی سختی است و هر روزش یک ماجرای جدیداست که واقعاً فقط باید با آن زندگی کرد، خوابید و بیدار شد. اینکه بخواهیم به چیز دیگری برسیم حالا سینمایی یا هر چیز دیگر واقعاً دشوار است، نمی‌شود این کار را کرد. خندوانه بسیار وقت‌گیر است، تمام زندگی‌ام را گرفته و مال خودش کرده. به نظرم موجود خیلی حسودی است و از این‌که من به چیز دیگری فکر کنم یا به آن بپردازم به شدت حسودی می‌کند.

سایت ناگهان
رامبد جوانخندوانهجناب خان

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند