سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

تینا آخوند تبار بر روی استیج رفت!


سایت ناگهان

تینا آخوند تبار بازیگر سریال‏‌های تلویزیونی و فیلم‏‌هایی سینمایی چون «متل‏ قو» و «رسوایی» به عنوان یکی از سفیران مد انتخاب شد.

به گزارش سایت ناگهان، تینا آخوند تبار بازیگر سینما و تلویزیون ایران در پنجمین دوره جشنواره بین‏‌المللی مد و لباس فجر، به عنوان یکی از سفیران مد انتخاب شد و در مسابقه زنده طراحی لباس نیز روی استیج رفت.

 

 تینا آخوند تبار

 
وی البته در حاشیه این مراسم از مد و تعریفش از مد سخن گفت و به این نکته اشاره کرد که برای طراحی‏ لباس‏‌هایم همیشه با دو سه نفر از دوستانم که طراحان خوبی هستند در ارتباطم و آنها هرآن‏چه را که می‏‌خواهم را بی کم و کاست به من می‏‌دهند. من هم کلاسیک‏‌پوشم هم کژوال‏‌پوش. بنابراین، با هر یک از این طراحان، متناسب با گرایش و تخصص‌شان در طراحی همکاری می‏‌کنم.
 
وی در پاسخ به سوالی پیرامون لباس‌های جنجالی و گاها نامتعارف برخی از بازیگران در جشنواره مد و لباس امسال گفت: خود بازیگران سرانجام باید پی ببرند که هر لباسی بسته به موقعیتی مناسب است. وقتی من به میهمانی می‏‌روم لباس محل کارم را نمی‏‌پوشم؛ این قانون نیست. حتی اگر طراحی لباسی فوق‏‌العاده پیشنهاد بدهد، اگر حال و احوالش به من و مراسمی که به آن دعوتم نخورد، به صرف متفاوت‏ بودن آن را نمی‏‌پوشم.
 
وی ادامه داد: لباس جلف‏ پوشیدن به صرف دیده‏ شدن، راه حل مناسبی نیست. اگر معرفی نشویم بهتر است که بد معرفی شویم و بد جا بیفتیم.
 
وی همچنین با اشاره به اینکه فعلا تصمیم ندارد به عنوان مدلینگ فعالیت کند به سابقه‌ فعالیتش در ورزش‌های رزمی اشاره کرد و گفت:من  کارهایی کرده‏‌ام که که به شخصیتم و استایلم و سبک زندگی شخصی‏‌ام کمک کرده است مثل ورزش. مربی حرفه رزمی بوده‏‌ام. هم دوستش دارم هم از راهش پول درمی‏‌آورم.

 

سایت ناگهان
تینا آخوند تبارسینماتلویزیونمدطراحی لباسبازیگرمدلینگاستیج

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند