سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

مدل ابرو بازیگران با توجه به شکل صورت آنها


سایت ناگهان

مدل ابروی متناسب فرم صورت خود را انتخاب کنید

 

تنوع مدل ابرو مانند مدل مو بسیار زیاد است و با توجه به شکل صورت و حالت چهره برای هر شکلی، مدل متفاوتی پیشنهاد می شود. اشکال صورت، به گرد، مربعی، قلبی، بیضی، کشیده و الماسی تقسیم می شود. مدل ابرو مناسب، باعث می شود چهره ی شما زیباتر به نظر برسد.

شکل صورت، نقش مهمی در انتخاب مدل ابرو دارد و آرایشگران ماهر، همیشه  بیشتر از افراد عادی به این موضوع توجه می کنند.  برای اینکه بتوانید فرم صورت را پیدا کنید، ابتدا موهای خود را به عقب بکشید و آن را با توجه به شکل زیر بررسی کنید.

 

 

 

عکس مدل ابرو فرم صورت

 مدل ابرو برای چه صورتی؟ -مدل ابرو - شکل صورت - عکس مدل ابرو - حالت های صورت برای مدل ابرو - تعیین بهترین مدل ابرو با توجه به فرم صورت

 

 

 

مدل ابرو فرم صورت

مدل ابرو - عکس مدل ابرو - مدل ابرو برای صورت قلبی - مدل ابرو 95 - مدل ابرو 2016 - مدل ابرو متناسب صورت - مدل ابرو شیک - راهنمایی مدل ابرو - مدل ابرو برای چه صورتی؟

 

 

مدل ابرو برای صورت به شکل قلب : در این مدل، صورت شبیه تخم مرغی است که در نقطه ی قسمت چانه کوچک شده و به آن ختم می شود.  در صورت های قلبی بهتر است انحنای ابرو نرم و زنانه باشد. با توجه به شکل فوق، می بینیم که این انحنا باعث زیباتر شدن صورت قلبی می شود.

 

 

مدل ابرو فرم صورت

 

 

مدل ابرو فرم صورت

مدل ابرو - عکس مدل ابرو - مدل ابرو برای صورت کشیده - مدل ابرو 95 - مدل ابرو 2016 - مدل ابرو متناسب صورت - مدل ابرو شیک - راهنمایی مدل ابرو - مدل ابرو برای چه صورتی؟

 

 

مدل ابرو برای صورت کشیده و دراز: پیشانی بلند مشخصه بارز این مدل فرم صورت می باشد. در برداشتن این مدل ابرو مواظب باشید که گرد کردن ابرو باعث می شود چهره تان غمگین و خسته به نظر برسد. مدل ابرو تخت و افقی انتخاب مناسبی برای صورت های کشیده می باشد.

 

 

مدل ابرو فرم صورت

مدل ابرو - عکس مدل ابرو - مدل ابرو برای صورت بیضی - مدل ابرو 95 - مدل ابرو 2016 - مدل ابرو متناسب صورت - مدل ابرو شیک - راهنمایی مدل ابرو - مدل ابرو برای چه صورتی؟

 

 

مدل ابرو برای صورت بیضی: اگر شما صورت بیضی و تخم مرغی دارید، باید بدانید که جزو افراد خوش شانس هستید! چون آرایشگران اعتقاد دارند که این مدل، یکی از بهترین اشکال صورت می باشد. مدل ابرو با زاویه کم می تواند انتخاب درستی برای صورت شما باشد.

 

 

 

مدل ابرو فرم صورت

مدل ابرو - عکس مدل ابرو - مدل ابرو برای صورت گرد- مدل ابرو برای صورت چاق - مدل ابرو 95 - مدل ابرو 2016 - مدل ابرو متناسب صورت - مدل ابرو شیک - راهنمایی مدل ابرو - مدل ابرو برای چه صورتی؟

 

مدل ابرو برای صورت گرد : طول و عرض صورت های گرد معمولا به اندازه ی هم است. هدف از برداشتن مدل ابرو در صورت های گرد این می باشد که با بتوان آن را کشیده تر نشان داد. هرچه قوس ابرو با زاویه ی بیشتری باشد، نتیجه ی بهتری می دهد. 

 

 

مدل ابرو فرم صورت

مدل ابرو - عکس مدل ابرو - مدل ابرو برای صورت الماسی - مدل ابرو 95 - مدل ابرو 2016 - مدل ابرو متناسب صورت - مدل ابرو شیک - راهنمایی مدل ابرو - مدل ابرو برای چه صورتی؟

 

 

مدل ابرو برای صورت الماسی: در این مدل، صورت دارای زاویه های متعددی است و با طرز برداشتن ابرو، می توان تعادل را در حالت چهره برقرار کرد. با اصلاح درست ابرو، می توان زاویه های صورت را زیباتر نمود.

 

 

مدل ابرو فرم صورت

 

سایت ناگهان
ابرومدل ابرومدل مانتو جدیدمدل ابرو 95مدل ابرو 2016هاشور ابروبازیگرانمدل ابرو بازیگرانکشیدن ابروبرداشتن ابرواصلاح ابروتاتو ابروفرم صورت

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع مد و زیبایی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند