سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

ملانیا ترامپ؛ سوپر مدلی که می‌خواهد بانوی اول امریکا شود!


سایت ناگهان

رقابت‌های انتخاباتی آمریکا به اوج حساسیت خود رسیده است و همین موضوع سبب شده تا کاندیداهای مطرح زیر ذره‌بین رسانه‌ها قرار گیرند. اما در این میان حکایت دونالد ترامپ با سایرین متفاوت است به غیر اظهاراتش پیرامون مسلمانان این بار همه از همسرش سخن می‌گویند؛ ملانیا ترامپ سوپر مدلی که حالا می‌خواهد بانوی اول امریکا شود.

به گزارش سایت ناگهان، ملانیا ترامپ همسر دونالد(Melania Trump) ترامپ نامزد جمهوری خواهان آمریکا، ۲۶ آوریل ۱۹۷۰   در اسلونی به دنیا آمد.او که 24 سال از همسرش کوچک‌تر است، حرفه اصلی‌اش طراحی لباس و مدلینگ است.

ملانیا ترامپ


 این مدل زیبا با قامت 5 فوت و 11 اینچ (180.34 سانتیمتری) در 16 سالگی وارد حرفه مدلینگ شد و در 18 سالگی با یک آژانس مدلینگ در میلان قرارداد بست. او برای تحصیل در رشته معماری و طراحی مدتی مدلینگ را کنار گذاشت ، اما پس از فارغ‌التحصیلی پیشنهادات زیادی درزمینه شوهای مد دریافت کرد و مرتب بین میلان و پاریس دررفت آمد بود تا اینکه در سال 1996 در نیویورک مستقر شد.در سال‌های فعالیت بارها عکس‌های او در جلد مجلات مشهور مد منتشر شد .

مراودات عاشقانه ملانیا و ترامپ

او در سال 1998 با دونالد ترامپ آشنا شد و مراودات عاشقانه او با ترامپ تا سال 2005 ادامه داشت تا اینکه در 22 ژانویه این سال این دو با یکدیگر ازدواج کردند.

جریان آشنایی این دو نیز به یک مهمانی در سال 1998 برمی‌گردد که همدیگر را در یک مهمانی دیدند،  در آن زمان ترامپ که تازه از همسر دومش میپلز جداشده بود می‌خواهد شماره‌اش را به ملانیا بدهد که او قبول نمی‌کند.
ملانیا در این زمینه می‌گوید ترامپ در آن مهمانی با یک زن دیگر آمده بود و شنیده بودم که زنان زیادی در زندگی او هستند و نمی‌خواستم من یکی از آن‌ها باشم.

 

ملانیا ترامپاما ملانیا که تحت تأثیر ترامپ قرارگرفته بود قبول می‌کند که شماره او را داشته باشد. به گفته ملانیا آن‌ها در شب اول آشنایی تا صبح با یکدیگر صحبت می‌کنند  و درنهایت پس‌ازآنکه ملانیا روابط صمیمی با فرزندان ترامپ ایجاد کرد آن‌ها در سال 2005 در مراسمی باشکوه در فلوریدا ازدواج کردند.

لهجه دردسرساز ملانیا

اما این روزها در کنار انتشار عکس‌های ملانیا در زمان فعالیت در حرفه مدلینگ یکی از موضوعات لهجه اوست. ملانیا ترامپ اسلونی تبار است و به‌خوبی نمی‌تواند انگلیسی را با لهجه آمریکایی صحبت کند. همسر 45 ساله دونالد ترامپ باوجودی که اغلب در کمپین انتخاباتی همسرش حضور دارد اما کمتر سخن می‌گوید.

ملانیا ترامپشاید مهم‌ترین دلیل کمتر شنیده شدن ملانیا، مشکل لهجه اوست. او آمریکایی نیست و اسلونی تبار است و نمی‌تواند به زبان انگلیسی  با لهجه آمریکایی صحبت کند.

برای نخستین بار ترامپ در  نوامبر گذشته در "میرتل بیچ" کارولینای جنوبی ملانیا را به روی سن دعوت کرد. او میکرفون را به دست گرفت و پس‌ازاینکه با زدن چند ضربه با انگشت خود به میکروفن مطمئن شد که روشن است، گفت: آیا او (ترامپ) بهترین نیست. او بهترین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکا خواهد بود. ما تو را دوست داریم."

این چند جمله تنها سخنان ملانیا در کمپین انتخاباتی همسرش تاکنون است، اما به نظر می‌رسد در صورت جدی‌تر شدن نامزدی ترامپ ، او باید بیشتر صحبت کند.

الماس 15 قیراطی ملانیا ترامپ

نگاهی به زندگی ملانیا نشان می‌دهد که او صاحب یکی از گران‌ترین حلقه‌های ازدواج جهان است واز این حیث در رتبه ششم قرار دارد.

این حلقه الماس 15 قیراطی به ارزش 3 میلیون دلاراست که از طرف دونالد ترامپ به او هدیه داده‌شده و ترامپ این حلقه ازدواج زیبا را از کشور انگلستان خریداری کرده است.

 

ملانیا ترامپ


ملانیا که ترامپ صاحب یک پسر 9 ساله به نام "بارون" است هم‌اکنون خط تولید محصولات بهداشتی و آرایشی را دارد . او اکنون  ترامپ در حال حاضر مشغول انجام فعالیت‌های خیر خواهانه و بزرگ کردن پسرشان و کار بر روی کلکسون جواهرات QVC  است. ملانیا همچنین خالق نوعی مرطوب کنند گران‌قیمت( مشتق از خاویار) است که هر اونس آن 150 هزار دلار قیمت دارد.

تهیه و تنظیم: مجله اینترنتی ناگهان

 

سایت ناگهان
ملانیا ترامپدونالد ترامپآمریکامدلینگطراحی لباسمد

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه سیاسی :


  داغ ترین ها  ببین و بخند