سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

ترانه علیدوستی : تجربه ی شهرزاد را تکرار خواهم کرد


سایت ناگهان

ترانه علیدوستی از علاقه خود به شهرزاد می گوید و اینکه عاشق این سریال است و خیلی آن را دوست دارد. چون کاراکتر زن آن را به این شکل محوری در چنین سریال هایی ندیده است و به نظر او  تجربه ی جدید در شبکه خانگی به خاطر لحن و خصوصیت قصه در صورت موفقیت سریال دری را خواهد گشود تا نظیر چنین کارهایی ساخته شود.

 

ترانه علیدوستی

عکس جدید ترانه علیدوستی بازیگر سریال شهرزاد

 

ترانه علیدوستی اظهار می نماید اگر کاری در سطح سریال شهرزاد به او پیشنهاد شود دوست دارد چنین تجربه ای را تکرار کند چرا که وسواسی که در ساخت شهرزاد به کار رفته مانند کارگردانی، اکسسوار صحنه، انتخاب بازیگران در این سال ها کمتر دیده شده و واقعا نادر بوده است. 

 

ترانه علیدوستی

مصاحبه ترانه علیدوستی - اردیبهشت 95

 

وی در ادامه صحبت هایش اشاره ای به زندگی خصوصی اش دارد، اینکه ازدواج، تشکیل خانواده  محدودیتی برای او ایجاد نکرده است و حتی پس از تولد فرزندش حنا پرکارتر شده و مادر شدن نگاه جدیدی به او داده و جهانش رنگ و بوی دیگری پیدا کرده است.

 

عکس دختر ترانه علیدوستی

عکس ترانه علیدوستی و دخترش حنا

 

او درباره دخترش حنا اینگونه می گوید که با داشتن شیطنت های دوران بچگی، اما بسیار خوش اخلاق است. ترانه علیدوستی میگوید بزرگ کردن دخترش راحت بوده و از اینکه به او اجازه می دهد تا به کارهای هنرش اش بپردازد از او ممنون است.

ترانه علیدوستی از علاقه اش به آشپزی می گوید. از اینکه دوست دارد آشپزی نماید و هر زمانی که در خانه است و فرصت کافی داشته باشد غذاهای ایرانی و چیزهای من در اوردی درست می کند. 

وی به سوال اینکه به داشتن پسر یا دخترعلاقه ی بیشتری دارد اینگونه پاسخ می دهد: فکر میکنم داشتن پسر هم خوب است! ولی حالا که دختر داردم انقدر شیرین است که دوست داشتم باز هم دختر داشتم.

 

ترانه علیدوستی

عکس جدید ترانه علیدوستی 95

 

در پایان ترانه علیدوستی به طرفدارانش پیام می دهد که امید دارد در هر وضعی که هستند احساس رضایت داشته باشند و هرجور که دوست دارند زندگی کنند و هر کاری که دوست دارند را انجام دهند.

سایت ناگهان برای بازیگر محبوب و مستعد کشورمان، آرزوی بهترین ها را دارد.

 

ترانه علیدوستی

عکس اختصاصی ترانه علیدوستی

 

ترانه علیدوستی در جشن اختتامیه سریال شهرزاد

عکس ترانه علیدوستی در جشن اختتامیه سریال شهرزاد

 

5750747_1463346439.jpg

عکس مدل مانتو ترانه علیدوستی در مراسم اختتامیه سریال شهرزاد

 

4956031_1463346007.jpg

عکس یادگاری سریال شهرزاد در مراسم اختتامیه 

 

سایت ناگهان
ترانه علیدوستیشهرزادمصاحبهبازیگرسریال شهرزادحنامدل مانتواختتامیه

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند