سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

پریناز ایزدیار: شهاب حسینی، ستاره ی شهرزاد است


سایت ناگهان

 پریناز ایزدیار، بازیگر نقش "شیرین" سریال شهرزاد، به سوالات طرفداران خود پاسخ داد.

او در پاسخ به سوالی که آیا فکر نمی کنید که ستاره شدن برای شما زودتر از آنچه فکر می کردید اتفاق افتاده است؟ اینگونه گفت: خیر، به این سرعت هم نبود. فکر می کنم که روند کاری به درستی طی شد اما شاید بردن جایزه ی سیمرغ امسال با توجه به درخشش همکارانم، خیلی زودتر از آنچه فکر می کردم اتفاق افتاد.

پریناز ایزدیار، عشق و علاقه ی خود به بازیگری، دور ماندن از حاشیه ها و تلاش مداوم را از دلایل موفقیت خود می داند، او هم چنین معتقد است حضور انسان ها و تیم کاری سالم نقش بزرگی در آرامش او برای انجام کار حرفه ای داشته است.  وی معتقد است که شهرت و محبوبیت او شامل انرژی های مثبت و منفی است. انرژی های مثبت را با جان و دل می پذیرد و مزاحمت ها را تا حد ممکن نادیده می گیرد. او بر این باور است که حرفه ی بازیگری همه ی این جوانب را به همراه دارد و باید این حقیقت را پذیرفت تا آرامش حفظ شود. مزاحمت های تلفنی به شدت برای او آزار دهنده است. او این مزاحمت ها را از روی علاقه نمی داند بلکه تنها مردم آزاری ست.

او در پاسخ به این سوال که از نظر پریناز ایزدیار، ستاره ی سریال شهرزاد چه کسی ست؟ گفت: آقای علی نصیریان خودشان پدیده هستند، و من خیلی کوچکتر از آنم که بگویم از نظر من ایشان ستاره هستند، سوای این هنرمند عزیز، از نظر من شهاب حسینی ستاره ی سریال شهرزاد است.

او درباره ی نقش "شیرین" در سریال شهرزاد این گونه گفت که شخصیت شیرین با شخصیت واقعی اش بسیار تفاوت دارد. او افزود که شخصیت شیرین را تایید نمی کنم اما به او حق می دهم. نگاه از بالا به پایینی که از پدر او به منتقل شده، شیرین دختری تحصیل کرده و یا در میان اجتماع نیست و از بی عرضگی هایش کارهایی می کند که صحیح نیست.

او از دغدغه ها و خستگی هایش در طول سال 94 گفت. فشار کاری در سال گذشته برای او بسیار زیاد بوده تا حدی که به بسیاری از کارهای شخصی خود نرسیده  و مشتاق است به سفر شمال برود تا در کمال سکوت و آرامش استراحت کند. او علاقه مند و امیدوار است که به زودی ازدواج کند. پریناز ایزدیار در آستانه سی سالگی اش هنوز مجرد است و تشکیل خانواده و مادر شدن را عاشقانه دوست دارد. او عاشق کودکان است و بخش زیادی از زمان آزاد خود را خواهرزاده اش، روشا صرف می کند. 

سوالی که این روزها زیاد از او پرسیده می شود این است که "عاقبت داستان سریال شهرزاد چیست؟" و او هیچ گونه پاسخی به این سوال نمی دهد. 

سایت ناگهان
پریناز ایزدیارشهاب حسینیشهرزادسریالبازیگرسینماسریال شهرزادشیرینعلی نصیریانسفر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند