سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

کمپین مردمی احسان علیخانی برای برنامه ماه عسل


سایت ناگهان

در حالی تا کنون دوقسمت از برنامه ماه عسل پخش شده است  در سری جدید این برنامه شاهدیم که احسان علیخانی کمپین مردمی را برای این برنامه در فضای مجازی تشکیل داده است.


به گزارش سایت ناگهــان، کمپین مردمی احسان علیخانی امسال با همکاری سایت آپارات راه اندازی شده که در آن با تهیه یک ویدیو مردم را به شرکت در این کمپین ترغیب می کند.

 

ماه عسل احسان علیخانی


علیخانی در این ویدیو از مردم می‌خواهد تا قهرمانان واقعی شان را معرفی کنند و می گوید: ماه عسل خود را با قهرمان زندگیتان بسازید. قهرمانی که کسی او را نمی شناسد و نمی داند چه زندگی با شکوهی داشته است. ممکن است رفیق، آشنا، فامیل یا فردی را در اطرافمان داشته باشیم که زندگی جذابی دارد و یک قهرمان باشد. قهرمان زندگیتان را که انتخاب کردید، در محیطی آرام از او یک مصاحبه قابل پخش بگیرید و از طریق دو لینک aparat.com/maheasaltv وmaheasal.tv ویدیوها را برای ما ارسال کنید تا قهرمان خود را معرفی کرده باشید.


تمامی ویدیو ها توسط گروه ماه عسل و احسان علیخانی دیده می شوند و از این میان پنج ویدیو به عنوان جذاب ترین داستان انتخاب می شود. این ویدیوها به عنوان برترین ویدیو ها در ماه عسل پخش شده و یک روز ماه عسل به آن داستان اختصاص داده می شود و عوامل تولید آن ویدیو نیز عید فطر به ماه عسل دعوت می شوند.


علاوه بر پنج داستان برتر، یک ویدیو که بیشترین لایک را به خود اختصاص داده است نیز توسط آرای مردم انتخاب می شود. 10 سکه بهار آزادی برای هر کدام از پنج ویدیوی برتر و همچنین 15 سکه بهارآزادی برای ویدیوی منتخب مردمی اختصاص داده شده است.


علاقه مندان می توانند برای شرکت در بخش رای گیری، از طریق کد *780# اقدام کنند. برای شرکت در این نظرسنجی بعد از وارد کردن کد *780 کد مورد نظر ویدیو و بعد از آن دکمه # را از تلفن همراه به صورت رایگان شماره گیری می کنند. (کلید سبز #کد ویدیوی مورد نظر *780*)
برنامه «ماه عسل 95» با اجرای احسان علیخانی از دوشنبه گذشته ساعت 19 از شبکه سه سیما روی آنتن رفته است. این برنامه از سال 86 هر سال ماه رمضان مهمان خانه ایرانی ها است و از پرطرفدارترین برنامه های این ماه به شمار می آید.

 

سایت ناگهان

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :








  داغ ترین ها











  ببین و بخند