سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

ناگفته‌های یورو ۲۰۱۶ از زبان عادل فردوسی ‌پور


سایت ناگهان

هت‌تریک عنوان برنامه ای است که این روزها توسط عادل فردوسی‌ پور از طریق تلویزیون اینترنتی آیو پخش می‌شود.


 به گزارش سایت ناگهــان، عادل فردوسی‌پور این روزها تولید برنامه‌ای اینترنتی برای جام ملت‌های اروپا (یورو 2016) را به دست گرفته که در کنار پخش زنده این مسابقات، گزارش‌ها و گفت‌وگوهایی از این مسابقات را هم روی آنتن می‌برد.

 

عادل فردوسی پور

 

در معرفی این برنامه اینگونه عنوان شده است که ناگفته‌های یورو ۲۰۱۶ از زبان عادل فردوسی‌پور را به طور اختصاصی در تلویزیون اینترنتی آیو ببینید.

 

این ویژه‌برنامه در مدت زمان هر قسمت حدود ۴۰ تا ۶۰ دقیقه در فضای مجازی قرار می‌گیرد و مدعی است که کاربران آن شاهد موضوعاتی خواهند بود که در دیگر رسانه‌ها و برنامه‌ها تماشا نخواهند کرد.


در هت‌تریک که بعد از مسابقات روزانه پخش می‌شود، کار‌شناسان به تحلیل فوتبال‌های برگزارشده خواهند پرداخت. منتخبی از برنامه‌های خبری کانال‌های مختلف دنیا، تحلیل‌های سیاسی، اقتصادی و... بخش‌های مختلفی از ویژه برنامه هت‌تریک است که علاقمندان فوتبال هر روز شاهد آن هستند.


برنامه هت‌تریک در آیو که یک تلویزیون اینترنتی است قابل دسترسی است. آیو یک سرویس تعاملی است که مخاطبان آن با اتصال به اینترنت می‌توانند به محتوای دلخواه خود (ویدئو، صوت، بازی و سرگرمی، خدمات ارزش افزوده و...) دسترسی داشته باشند.


برنامه‌های این تلویزیون اینترنتی از طریق موبایل و تبلت، وب و یا با استفاده از ست آپ باکس و تلویزیون در سراسر جهان قابل دریافت است.

 

سایت ناگهان
عادل فردوسی پورفوتبالیورو 2016تلویزیون اینترنتی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه ورزشی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند