سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

خداحافظی ستاره فوتبال آرژانتینی طرفدارانش را شوکه کرد + فیلم لحظات احساسی و اشک های لیونل مسی


سایت ناگهان

بامداد امروز در نیوجرسی، فینال کوپا امه ریکا سنتناریو بین شیلی و آرژانتین برگزار شد و همچون سال گذشته، این شیلی بود که در ضربات پنالتی به پیروزی دست یافت. در ضیافت پنالتی ها مسی یک پنالتی خود را از دست داد. این سومین فینال متوالی بود که مسی با تیم آرژانتین شکست می خورد.


لیونل مسی پس از شکست در فینال کوپا امه ریکا و از دست رفتن جام برای آرژانتین، به شکلی که تاکنون ندیده بودیم منقلب شده و گریست. اشک های مسی پس از سومین شکست متوالی در فینال ها برای هوادارانش بسیار دردناک بود.

 

لینک دانلود فیلم خداحافظی لیونل مسی از تیم ملی فوتبال آرژانتین

 

فوق ستاره آرژانتینی ساعتی پس از شکست مقابل خبرنگاران قرار گرفت و خبر از خداحافظی خود با تیم ملی نیز داد.

لیونل مسی که پنالتی خود را از دست داد پس از پایان بازی گفت: برای من دیگر تیم ملی به پایان رسید. تلاش زیادی کردم. به خاطر قهرمان نشدن با آرژانتین خیلی ناراحتم و دیگر نمی توانم ادامه دهم.

مهاجم آلبی سلسته در ادامه افزود: باورکردنی نیست اما امروز دوباره این اتفاق افتاد و دوباره در ضربات پنالتی شکست خوردیم. چهار فینال است که شکست می خورم. سه فینال پیاپی بوده است. 

مسی در پایان جدایی‌اش از تیم ملی را تایید کرد اما سرخیو رومرو دروازهبان آلبی سلسته تصمیم  همتیمیاش را عجولانه عنوان کرد و افزود: به تیم ملی بدون مسی فکر نمیکنم.

 

عکس خداحافظی مسی از تیم ملی آرژانتین

عکس خداحافظی مسی از تیم ملی آرژانتین

 

 

پس از اعلام خداحافظی لیونل مسی از تیم ملی آرژانتین بعد از شکست در فینال کوپا آمه ریکا، مردم جهان و به خصوص آرژانتینی ها نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند. 
 
در شبکه های اجتماعی و رسانه های جمعی کمپینی تشکیل شده تا نظر لیونل مسی برای خداحافظی از تیم ملی عوض شود. مهاجم 29 ساله آرژانتینی که در سه فینال پیاپی در کسب قهرمانی ناکام مانده است با توجه به شرایطی که دارد می‌تواند حداقل در یک جام جهانی و یک کوپا آمریکا دیگر حضور داشته باشد.
 
 
این کمپین از طریق نشریه آرژانتینی اوله با نام #لئو #نرو آغاز شده و به شبکه های اجتماعی نیز راه پیدا کرده است.
 
هواداران آرژانتین که از تصمیم مسی مطلع شدند می‌خواهند برای استقبال تیم ملی آرژانتین به فردوگاه اسیسا بوینس آیرس بروند و از مسی بخواهند تا در تیم ملی بماند. 
سایت ناگهان
لیونل مسیمسیفوتبالیستفوتبالخداحافظی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه ورزشی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند