سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

کدام مدیر سابق باشگاه پرسپولیس زندانی شد ؟


سایت ناگهان

در روزهای گذشته خبری مبنی بر بازداشت یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس منتشر شد، خبری که این سؤال را در میان هواداران این تیم پرطرفدار ایجاد کرده این است که نام این مدیر چیست؟

به گزارش سایت ناگهان، خبر زندانی شدن مدیر سابق باشگاه پرسپولیس در خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضاییه منتشر شد و در این خبر از دستگیری معاون سابق عباس انصاری‌فرد صحبت به میان آمد.

بر اساس خبر فوق «بر اساس تحقیقات به‌عمل‌آمده از سوی مقام قضایی در شعبه دو ویژه رسیدگی به جرائم ورزشی دادسرای فرهنگ و رسانه، «ح. م» قائم‌مقام اسبق پرسپولیس با حکم مقام قضایی روانه زندان شد.»

پیگیری این ماجرا نتایج جالب و البته عجیبی را به همراه داشت! شخصی به نام حسین منتظرالموعود که زمان مدیرعاملی انصاری‌فرد در پرسپولیس، معاون باشگاه و درواقع معاون انصاری‌فرد بود، همان زمان با هماهنگی مدیرعامل وقت شرکتی در دبی تأسیس می‌کند و میان این شرکت و باشگاه پرسپولیس تفاهم‌نامه ای امضا می شود که در ادامه با جدایی انصاری‌فرد از پرسپولیس، مجموعه سرخ این تفاهم‌نامه را کنار گذاشته و با شرکت تأسیس شده در دبی همکاری نمی‌کند.

پرسپولیس


جالب است که این فرد پس از مدتی که پول باشگاه پرسپولیس را به صورت غیرمجاز در کشور امارات سرمایه‌گذاری کرده بود، با شکایت از باشگاه پرسپولیس مدعی طلب غرامت 15 میلیارد تومانی می شود اما وقتی قاضی پرونده به بررسی این شکایت می پردازد، با به دست آوردن مدارک جدید، به این نتیجه می رسد که معاون وقت باشگاه با پولی که از بودجه پرسپولیس به او داده اند این شرکت را راه اندازی کرده ولی این شرکت به نام پرسپولیس نیست و شخصی ثبت شده است.

با این حساب قاضی حکم به بازداشت شاکی می دهد تا مشخص شود او به چه حقی با بودجه باشگاه پرسپولیس یک شرکت شخصی در دبی ثبت کرده و حالا با استفاده از همان شرکت، مطالبه میلیاردی از باشگاه دارد؟!

 

سایت ناگهان
پرسپولیسزندانفوتبال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه ورزشی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند