سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

زنان بازیگری که پابرهنه به فرش قرمز کن رفتند! + عکس


سایت ناگهان

اعتراض به اجبار جشنواره فیلم کن در پوشیدن کفش پاشنه بلند سبب شد تا تعدادی از زنان بازیگر در اعتراض به این موضوع  با پای برهنه روی فرش قرمز کن حاضر شوند.


به گزارش سایت ناگهـــان( www.nagahan.com) از جمله این بازیگران معترض که پابرهنه در فرش قرمز حاضر شد می‌توان به «جولیا رابرتر»، «کریستین استوارت» و «سوزاندن ساراندون» اشاره کرد.


«جولیا رابرتز» که امسال برای اولین‌بار با فیلم «مانی مانستر» ساخته «جودی فاستر» به جشنواره فیلم کن آمده بود، پس از حضور بر روی فرش قرمز و در میانه راه کفش‌های خود را درآورد و با پای برهنه مقابل دوربین عکاسان رفت.

 

جولیا رابرتر پارهنه در کن


در حالیکه مسئولان جشنواره کن اجباری بودن پوشیدن پاشنه بلند در مراسم فرش قرمز فیلم‌ها را تکذیب می‌کنند، اما بسیاری از زنان حاضر در این جشنواره اعلام کردند در صورتی که بدون کفش پاشنه بلند یا با کفش کف تخت روی فرش قرمز بروند از حضور آنها در سالن نمایش فیلم جلوگیری می‌شود.


شایان ذکر است که «سوزان ساراندون» در شب افتتاحیه جشنواره کن برای فیلم «کافه سوسایتی» با کفش‌های تخت روی فرش قرمز رفت و «کریستین استوارت» نیز پابرهنه مقابل دوربین عکاسان رفت.

 

کریستین استوارت پابرهنه در کن


سال گذشته «امیلی بلانت»، بازیگر آمریکایی نسبت به این بدعت در جشنواره کن اعتراض کرده بود اما این اولین باری است که بازیگران طراز اول هالیوودی اعتراض خود را این گونه نشان می‌دهند.


این واکنش‌ها در شرایطی انجام می‌شود که پوشیدن کفش پاشنه بلند روی فرش قرمز کن سال گذشته نیز حاشیه‌هایی ایجاد کرد، اما جشنواره کن تصریح کرد که هیچ سیاستی برای اجبار پوشیدن کفش پاشنه بلند در جشنواره وجود ندارد.

 

سوزاندن ساراندون

 


شصت‌ونهمین جشنواره فیلم کن که از 11 می (22 اردیبهشت) با حضور «جورج میلر»، کارگردان استرالیایی فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» در راس هیات داوران رقابتی و با نمایش فیلم «کافه سوسایتی» جدیدترین اثر «وودی آلن» آغاز به کار کرده و تا 22 می (دوم خرداد) ادامه خواهد داشت.


از ایران هم اصغر فرهادی با فیلم فروشنده با بازی ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در بخش مصابقه این جشنواره حضور دارد.

 

سایت ناگهان
زنان بازیگرجشنواره فیلم کنجولیا رابرترکریستین استوارتسوزاندن ساراندوناصغر فرهادیترانه علیدوستیشهاب حسینی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند