سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

ماجرای ماه عسل رامبد جوان و نگار جواهریان در یونان!


سایت ناگهان

در روزهای گذشته خبرهای متناقضی درباره رامبد جوان و نگار جواهریان شنیده می شود و از یک سو برخی از جدایی این دو سخن می‌گویند و برخی دیگر نیز از برگزاری مراسم ازدواج آنها در یونان!


به گزارش سایت ناگهان، واقعیت چیست؟ آیا رامبد جوان و نگار جواهریان از هم جدا شده اند یا در یونان مراسم عروسی خود را برگزار کرده اند؟

 

رامبد جوان نگار جواهریان


واقعیت این است که نگار و رامبد نه تنها جدا نشده اند بلکه طبق شنیده ها رابطه گرم و صمیمانه ای هم دارند،  اما از آنجایی که بنا داشتند برای ماه عسل به کشور یونان سفر کنند برای همین جلوی شایعاتی که مربوط به جدایی شان بود را هم نگرفتند!


رامبد و نگار چند روز قبل از عزیمت به ماه عسل یک جشن ازدواج خصوصی با حضور بستگان درجه یک گرفتند و البته اوقات خوش ماه عسل را در یونانگذراندند.


اما برای آن که سورپرایزی هم برای شایعه پراکنان درباره جدایی شان داشته باشند، درست یک روز قبل از برگزاری جشن خانه سینما به ایران بازگشتند و در کنار یکدیگر در جشن میدان مشق حاضر شدند.


این زوج بازیگر که سال گذشته “پریدن از ارتفاع کم” را به عنوان بازیگران مقابل، روی پرده داشتند، یک فیلم آماده اکران به نام “نگار” هم دارند که رامبد آن را کارگردانی کرده و نگار هم نقش اصلی آن است.

سایت ناگهان
رامبد جواننگار جواهریانبازیگر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند